Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline
StayForLong
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2020

Απαράδεκτο ξενοδοχείο. Δεν δούλευε το κλιματιστικό και δεν βρήκαν εναλλακτική λύση,είπαν μόνο ότι λείπει ο τεχνικός! Δεν είχε ζεστό νερό! Για 4 νύχτες δεν ήρθαν να καθαρίσουν το δωμάτιο,μόνο πετσέτες άλλαξαν επειδή το ζήτησα. Σε κανένα μου πρόβλημα δεν υπήρχε λύση. Οτι χειρότερο! Υποδοχή χωρίς τρόπους.

Ευχαριστούμε, Wander582166
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2016

Καλησπέρα,

έκανα τις διακοπές φέτος στην Ελλάδα και πέρασα πολύ όμορφα.Έμενα στο ξενοδοχείο Planos Beach. Είναι πολύ καθαρό και όμορφο με ιδιαίτερους ανθρώπους. Αυτό που με τράβηξε την προσοχή είναι το φαγητό που ηταν φανταστικό για ξενοδοχείο 3* . Μαζί με τον άντρα μου είχαμε πακέτο all inclusive και πρέπει να πω οτι ήταν το καλύτερο all inclusive που έχω δοκιμάσει. Ιδανικότερο στην γεύση μπράβο στον Chef. Σας ευχαριστούμε όλους και του χρόνου να σας επισκεφτούμε πάλι.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
2  Ευχαριστούμε, Σπυριδουλα Σ
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2016

Για σας. Ήμουν πελάτης στο Planos Beach και ήθελα να πω ότι πέρασα πολύ όμορφα. Το προσωπικό ήταν φανταστικό και φιλοξενώ ένιωθα σαν το σπίτι μου.Το φαγητό ήταν πολύ καλό και γευστικό με μεγάλη ποικιλία.Μπράβο στον ιδιοκτήτη που έχει τέτοιο προσωπικό.Το μόνο θέμα που είχαμε ήταν ότι το δωμάτιο ήταν λίγο μικρο άλλα δεν μας πείραξε πολύ αυτό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Κουλα Π
Ο/η mamfredas, Owner του Planos Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2016

Καλησπέρα σας από Το Planos Beach
Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο σας. Σας ευχόμαστε ότι καλύτερο.

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ήμουν στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο κατά το μήνα Ιούλιο με την κοπέλα μου. Πέρασα μία αξέχαστη εβδομάδα. Το ξενοδοχείο ήταν υπέροχο κοντά στην θάλασσα και το προσωπικό μαζί με τον υπεύθυνο ήταν πάρα πολύ καλοί κι ευγενικοί.Σε κάνουν να νιώθεις παρά πολύ οικεία! Το φαγητό ήταν φανταστικό και στα τρία γεύματα και το μπαρ εξίσου καλό. Δίπλα στο κέντρο του Τσιλιβιού όπου απέχει πολύ λίγο από την πόλη της Ζακύνθου. Σας συνιστώ ανεπιφύλακτα να πάτε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Andreas E
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2013

το ξενοδοχειο ηταν ενα απο τα καλυτερα που εχω επισκεφθει! ενας πολυ ομορφος και καθαρος χώρος. τα δωματια καθαρα και το προσωπικο πολυ φιλικο! ιδανικο μερος για ξεκουραση και ευχαριστες διακοπες με ανεση! ακομα η κουζινα του ειναι καταπληκτικη!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους