Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 10:00 μ.μ.
Αποθήκευση
The best spa Ever!!!

Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2019
Marinaltk
Εξερετικη δουλειά

Πήγα έκανα μασάζ ήταν το καλύτερο με διαφορά που έχω κάνει η κοπέλα ήταν πόλη φιλική και πόλη καλή... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2017
mantinio3
Ζάκυνθος, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2019

Σήμερα έφτιαξα τα νύχια μου σε αυτά τα υπέροχα κορίτσια. Πραγματικά είναι επαγγελματίες και πολύ εξυπηρετικές, είμαι πολύ ευχαριστημένη για την επιλογή και σας το συνιστώ με μεγάλη βεβαιότητα. Σας δείχνω και το δικό μου καταπληκτικό αποτέλεσμα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Marinaltk
Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Και η τιμές ήταν πόλη ικανοποιητηκες

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, mantinio3
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αδιαφιλονικητα είναι ένας χώρος καλλωπισμού και χαλάρωσης των γυναικών με έντονο το στοιχείο της σωστής περιποίησης και φροντίδας που χρειάζεται η εκάστοτε γυναικα για να αναδείξει την θηλυκή της πλευρα!Σε εκείνο το χώρο δοκίμασα για πρωτη φορά το fish spa και κατ'ενθουστιατηκα ,εκανα μασάζ και ένιωσα την απόλυτη εμπειρία χαλάρωσης και περιποιήθηκα τα νύχια μου στο μέγιστο δυνατό βαθμο απο το ευγενικοτατο και εξυπηρετικό προσωπικό.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2016
2  Ευχαριστούμε, Eftihia M
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκα το relax spa and beauty για πρωτη φορα τον Ιουνιο και ομολογω πως απο τοτε δεν σταματησα να πηγαινω! Η δουλεια που κανουν οι κοπελες ειναι εξαιρετικη, τα προιοντα τους ειναι φανταστικα και με διαρκεια, νυχια, βλεφαριδες, αποτρυχωση fish spa κ.α ! Ενας φανταστικος χωρος ομορφιας με καλυψη ολων των αναγκων μιας γυναικας και οχι μονο!
Μπρανο relax team!!?

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2016