8 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com541 $
Hotels.com541 $
Priceline540 $
Travelocity541 $
Tripadvisor541 $
Trip.com665 $
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021

Από τις καλύτερες εμπειρίες!! Απόλυτα ικανοποιημένη από τα δωμάτια τα οποία είχαν εξαιρετική αισθητική και κυρίως πεντακάθαρα!!! Επίσης υπέροχη ήταν και η θέα του ξενοδοχείου!! Στο πρωινό υπάρχουν πολλές επιλογές!! Και το πιο σημαντικό η εξυπηρέτηση του προσωπικού ήταν άριστη!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, KaterinaM1159
Ο/η F Zeen , Υπεύθυνος του F Zeen Retreat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2021

Αγαπητή KaterinaM1159,

Ευχαριστούμε πάρα πολύ γι'αυτή την υπέροχη κριτική!

Τα σχόλιά σας είναι φανταστικά και εκτιμούμε το ότι τα μοιραστήκατε εδώ μαζί μας!
Χαιρόμαστε να διαβάζουμε ότι περάσατε όμορφα και απολαύσατε τα δωμάτια, τη θέα, την εξυπηρέτηση και το πρωινό μας!

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα για μια ακόμη πιο όμορφη διαμονή!

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικά όλα, περάσαμε απίστευτα. Ταχύτητα, εξυπηρέτηση και άνεση. Η διαμονή πάρα πολύ ευχάριστη, με πολλές δραστηριότητες και πολυ καλό φαγητό. Το προτεινουμε ανεπιφύλακτα σε όλους και σε όλες. Φιλικό και οικείο περιβάλλον

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, _S1433MV

Αγαπητέ/ αγαπητή _S1433MV,

Σας ευχαριτούμε πολύ για τα σχόλιά σας εδώ στο TripAdvisor!
Τι όμορφο να βλέπουμε λοτι χαρήκατε τόσο πολύ όλα τα στοιχεία της διαμονής σας, από την εξυπηρέτηση και την άνεση, μέχρι τις δραστηριότητες και το φαγητό.

Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα για μια ακόμη πιο όμορφη διαμονή!

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021

Ιδανικό για να γεμίσεις τις μπαταρίες σου μετά από μία κουραστική χρόνια. Επισκεφτήκαμε το fzeen με σκοπό την ξεκουραση και την ψυχική μας αναταση. Το κόνσεπτ του ξενοδοχείου εξαιρετικό, πολυ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Θα το ξαναεπισκεφτουμε σίγουρα.

Ευχαριστούμε, ptolias

Αγαπητέ ptolias,

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και χαιρόμαστε που βρήκατε το ξενοδοχείο μας εξαιρετικό!

Είναι πολύ ευχάριστο να διαβάζουμε ότι γεμίσατε τις μπαταρίες σας και ότι απολαύσατε το concept του ξενοδοχείου μας.
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα για άλλη μια χαλαρωτική διαμονή!

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021

Εξαιρετική τοποθεσία, εξαιρετικά δωμάτια, εξαιρετικό προσωπικό! Καθώς περιμένουμε και το μωράκι μας, είναι αξιοσημείωτο το service και το επίπεδο καθαριότητας και απολύμανσης που μας παρείχαν! Ήταν μια τελευταία απόδραση πριν τα δύσκολα του χειμώνα. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει να ξεκουραστεί, να ξεφύγει, με ασφάλεια!

Ευχαριστούμε, 312sofiae

Αγαπητή 312sofiae,

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια και την όμορφη κριτική εδώ στο TripAdvisor!
Χαιρόμαστε που απολαύσατε την τοποθεσία, τα δωμάτια, το service και την καθαριότητα σε όλους τους χώρους μας.

Τις καλύτερες ευχές μας για το μωράκι σας και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε για μια όμορφα απόδραση!

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο που σε "προκαλεί" να μη βγεις καθόλου από εκεί!
Γεμάτη ημέρα με δραστηριότητες,εκπληκτική θέα,φαγητό και απόλυτη χαλάρωση!
Ξεχωριστό tip..το εστιατόριο Gaia,κλέβει τις εντυπώσεις!
Υπέροχος καφές,πεντανόστιμα πιάτα και εξαιρετικά cocktail..

Ευχαριστούμε, periclisk2018
Ο/η F Zeen , Innkeeper του F Zeen Retreat, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε λίγο χρόνο να μοιραστείτε αυτά τα όμορφα σχόλια!

Είναι ευχαρίστησή μας να γνωρίζουμε πως απολαύσατε τη διαμονή σας στο F Zeen και τις υπηρεσίες που προσφέρει, ειδικότερα στο εστιατόριο αλλά και τις δραστηριότητές μας.

Θα χαρούμε να σας έχουμε πάλι κοντά μας με ακόμα περισσότερες επιλογές στο μέλλον.