“Εξαιρετικό”
Κριτική για: Ο Βασίλης

Ο Βασίλης
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2019

Το επισκεφθήκαμε την τελευταία βραδιά πριν την αναχώρηση μας από το νησί.
Θα έπρεπε να το είχαμε κάνει από την πρώτη μέρα μας εκεί.
Το καλύτερο φαγητό του νησιού!
Απλά,παραδοσιακά και σπιτικά...
Λογικές τιμές,εξαιρετικό φαγητό και άψογη εξυπηρέτηση.

1  Ευχαριστούμε, MA-GA249

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τελευταίο βράδυ στο νησί και επισκεφτήκαμε τον Βασίλη! Πήγαμε διαβασμένοι και πήραμε κόκορα με χυλοπίτες, κουνέλι τηγανιτό, ποικιλία κεφτέδων και τυριών και σαλάτα γλυκό κολοκύθι. Ήταν όλα υπέροχα όπως επίσης και το λευκό κρασί! Στο τέλος μας κέρασαν γλυκό και φρούτο! Ο λογαριασμός μας εξέπληξε ευχάριστα, για όλα τα παραπάνω πληρώσαμε μόνο 30 ευρώ!

Ευχαριστούμε, Kostas_tbl
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2019

Ε-ΞΑΙ-ΡΕ-ΤΙ-ΚΟΣ!!! Όλα ήταν καταπληκτικά! Μπορείς να παραγγείλεις οτιδήποτε από τον κατάλογο χωρίς φόβο. Αν και οι τιμές είναι πολύ καλές, δεν έχει σημασία μπροστά στην απόλαυση. Είναι αδύνατο να προτείνω κάποιο πιάτο καθώς θα αδικήσω πολλά άλλα...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, LGEORGIOS
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2019

Πολύ κοντά στη χώρα. Υπέροχη τοποθεσία με θέα. Αυθεντικό, με τα καλύτερα υλικά, όλα από τη φαρμα τους. Παραδοσιακά ναξιωτικα μαγειρευτά και ψητά. Ευγενικοί και φιλοξενοι άνθρωποι και εξαιρετικές τιμές.

3  Ευχαριστούμε, PanosM86
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2019

Καταπληκτικό φαγητό εξαιρετικές τιμές,άψογη εξυπηρέτηση, το συστήνω ανεπιφύλακτα, όποιος επιθυμείπαραδοσιακο φαγητό είναι το κατάλληλο μέρος γι'αυτόν. 20 λεπτά απο Αγία Άννα και15 λεπτά απο την Χώρα.

Ευχαριστούμε, AntrAmar

Ο Βασίλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μικρή Βίγλα, Νάξος

Μουτσούνα, Νάξος
Νάξος, Κυκλάδες

Ο Βασίλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!