Tripadvisor

“Φιλικοτατο περιβάλλον και νόστιμο φαγητό”
Κριτική για: Κατώι

Κατώι
Περιγραφή: Είμαστε υπερήφανοι για τον τόπο μας το Ελευθεροχώρι. Με σύμμαχο το χορταστικό μας μενού, επιθυμούμε να αναδείξουμε τα κάλλη του χωριού μας. Σερβίρουμε ελληνική και μεσογειακή κουζίνα καθώς και καφέ, ποτό στους επισκέπτες του όμορφου χωριού μας.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Φιλικότατη ατμόσφαιρα με τζάκι αναμμένο και κεράσματα στην είσοδο. Το φαγητό αξιοπρεπέστατο με εξαιρετικό κρασάκι και μεζέδες. Αξίζει επίσης μια βόλτα και στο χωριό

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Aris M

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος ωραίος και ζεστός, τα φαγητά απίστευτα, φάγαμε δύο πιάτα που δεν τα ξέραμε και ήταν φοβερά, τραχανά με σύγκλινο και φέτα πρωτότυπο και πάρα πολύ γευστικό!!! Το δεύτερο ήταν το κοτόπουλο Ελ Γκρέκο, πάρα πολύ καλό και αυτό. Φυσικά και η μπατζαροσαλάτα μας άρεσε πολύ και η τυροσαλατα!!! Μπράβο στον μάγειρα και το ευγενικό και φιλόξενο ιδιοκτήτη!!! Θα ξαναπάμε όποτε περάσουμε από την περιοχή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, exploreGR
Η κριτική γράφτηκε 24 Απριλίου 2019

Τέλειο περιβάλλον,φανταστικό φαγητό και εξυπηρέτηση .Το καλύτερο παιδί ο ιδιοκτήτης
Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα σε όλο τον κόσμο

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το εστιατόριο
Ευχαριστούμε, kostaslamia1964
Ο/η katoieleftherochori, Public Relations Manager του Κατώι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Απριλίου 2019

Ευχαριστούμε πολύ Global25823755565!

Χαιρόμαστε πολύ που σας άρεσε το φαγητό καθώς και το περιβάλλον που έχουμε δημιουργήσει με αγάπη.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα και Καλό Πάσχα

Η κριτική γράφτηκε 17 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό, σε ένα φιλικό περιβάλλον, από ανθρώπους που αγαπούν τη δουλειά τους. Και όλα αυτά χωρίς καπνό από τσιγάρο!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, georgepU9907OP
Ο/η katoieleftherochori, Public Relations Manager του Κατώι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Απριλίου 2019

Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια .

Κυρίως μας συγκινεί το σχόλιο για την έλλειψη καπνού .

Η κριτική γράφτηκε 25 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό
Τα κρέατα άψογα ψημένα
Οι σαλάτες φρεσκότατες
Και τα ορεκτικά όλα νοστιμότατα
Πολύ καλές τιμές
Επαγγελματική και άψογη εξυπηρέτηση...
Ό,τι καλύτερο στην περιοχή...

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, georgekY3908LD
Ο/η katoieletherochori, Public Relations Manager του Κατώι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Μαρτίου 2019

Ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια!

Χαιρόμαστε να γνωρίζουμε συνανθρώπους με τους οποίους μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος για την ελληνική ύπαιθρο και τα χωριά μας.

Κατώι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γοργοπόταμος, Περιοχή Φθιώτιδος

Κατώι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!