Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2016

Ένα λιτό αλλά και όμορφο ξενοδοχείο διπλά στο κέντρο ενημέρωσης της Δαδιάς. Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι από το μέγεθος των δωματίων, τη θέρμανση, την καθαριότητα και το wifi. Εξαιρετικά πλούσιο πρωινό (μπουφές) που κάθε μέρα περιελάμβανε εκτός των συνηθισμένων και κάτι σπέσιαλ (π.χ. ομελέτα με καβουρμά, πίτσα κ.τ.λ.), ενώ κυριολεκτικά τρελαθήκαμε με τις σπιτικές μαρμελάδες που προσφέρονταν. Η ιδιοκτήτρια, Δήμητρα, μας κατέπληξε με την ευγένειά της και την ακούραστη προσπάθειά της να μας κάνει να περάσουμε καλά, να οργανώσουμε τις εξορμήσεις μας από τον βόρειο Έβρο μέχρι και το Δέλτα (στο τελευταίο μας συνόδευσε κιόλας). Σίγουρη επιλογή όταν είμαστε στην περιοχή!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, AKKFMK
Η κριτική έγινε: 19 Μαρτίου 2016

Επισκεφθήκαμε 4 άτομα για δουλειά το Δάσος της Δαδιάς και μείναμε στο Forest Inn. Τα δωμάτια (2κλινα) ήταν άνετα και ζεστα με θέα στο δάσος, Το πρωινό που σερβίρεται στο χώρο του καφέ/μπαρ αρκετά καλό. Πολύ φιλόξενοι και εξυπηρετικοί οι ιδιοκτήτες ιδιαίτερα η Δήμητρα. Μας σέρβιραν πρωϊνό ακόμα και στις 6:30 μια και έπρεπε να φύγουμε νωρίς για άλλο προορισμό. Γενικά μια ευχάριστη εμπειρία μέσα στη καρδιά του δάσους της Δαδιάς.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Spyros_Kot
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2016

Έμεινα στο όμορφο αυτό ξενοδοχείο για δύο ημέρες και πραγματικά πέρασα πολύ καλά! Χτισμένο μέσα στη φύση, ακριβώς δίπλα από δάσος, έχει το βασικό πλεονέκτημα να αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για όσους θέλουν να ηρεμήσουν και να απολαύσουν τη διαμονή τους μέσα στο δάσος!
Τα δωμάτια είναι άνετα, ζεστά και πολύ καθαρά ενώ υπάρχει και καφέ στο οποίο κάποιος μπορεί να απολαύσει το καφεδάκι του η ένα ποτό αργά το βράδυ! Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή, το πρωινό χορταστικό και η ησυχία του τόπου μας βοήθησε να ηρεμήσουμε και να χαλαρώσουμε!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Διαλέξτε ένα δωμάτιο με θέα στο δάσος
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, MariaTravelDetails
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2015

Ο ξενώνας αυτός βρίσκεται στην είσοδο του δάσους της Δαδιάς, μέσα στα δέντρα. Η υποδοχή καθώς και οι κοινόχρηστοι χώροι, αν και φροντισμένοι και καθαροί, είναι παρωχημένης αισθητικής. Τα υπέροχα δωμάτια όμως, είναι η ευχάριστη έκπληξη που έρχεται αμέσως μετά την απογοήτευση της υποδοχής. Καθαρά, σύγχρονα, ανακαινισμένα, με χαρούμενα χρώματα, είναι αυτό που επιθυμείς από κάθε φιλοξενία. Το πρωινό ξύπνημα από τα κελαιδίσματα των πουλιών, μοναδικό. Το πρωινό είναι επαρκές, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Η ιδιοκτήτρια πολύ φιλική, αφουγκράζεται κάθε σου επιθυμία χωρίς δυσαρέσκια. Για φιλοξενία με σκοπό την επίσκεψη του δάσους και της γύρω περιοχής, το συστήνουμε ανεπιφύλακτα...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
Ευχαριστούμε, Ιωάννης Ι
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική φυσική τοποθεσία- τα δωμάτια ήταν αξιοπρεπή και καθαρά (να μην τα αδικήσω) και το πρωινό επίσης αξιοπρεπές ΌΜΩΣ η σελίδα του ξενώνα έγραφε για παροχές που δεν υπάρχουν (σεσουάρ, χρηματοκιβώτιο, παιδική χαρά), η reception ήταν ανεπαρκέστατη, η υπεύθυνη του ξενώνα εντελώς ερασιτέχνης και γενικά το δωμάτιο ήταν πολύ ακριβό για αυτό που προσεφέρε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
3  Ευχαριστούμε, MariannaZ26