Prestigia.com
StayForLong
mvasso
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

Ιδανική επιλογή για ξεκούραση σε ποιοτικό περιβάλλον

Κριτική για: Ismaros Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 17 Ιουλ 2018
Το ξενοδοχείο προσφέρει ενα εξαιρετικό περιβάλλον για ηρεμία και ξεκούραση. Πολύ κατάλληλο επίσης για οικογένειες με παιδιά. Η τοποθεσία του δεν βοηθάει κάποιον που ενδιαφέρεται για περιηγήσεις ή νυχτερινή ζωή.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Συμβουλή: Διάφοροι τύποι δωματίων. Επιλέξτε σύμφωνα με το γούστο και τις ανάγκες σας.
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 25 Ιουν 2019
Αγαπητέ επισκέπτη,
Θα θέλαμε αρχικά να σας ευχαριστήσουμε για τη προτίμηση σας στο ξενοδοχείο μας, FilosXenia Ismaros, μέλος του ομίλου FilosXenia Ξενοδοχεία. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που ευχαριστηθήκατε την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και απολαύσατε τη φυσική ομορφιά της περιοχής. Όσον αφορά το σχόλιο σας σχετικά με την τοποθεσία του ξενοδοχείου, η αλήθεια είναι ότι το μέρος είναι ακόμα παρθένο και όχι ακόμα τόσο καλά αναπτυγμένο τουριστικά, γι' αυτόν τον λόγο προσπαθούμε να παρέχουμε στους επισκέπτες μας όσο το δυνατόν περισσότερες υπηρεσίες. Είναι πολύ σημαντικά για εμάς τα σχόλια των επισκεπτών μας, ειδικά όταν πρόκειται για καλοπροαίρετα σχόλια που έχουν στόχο την βελτίωση μας. Θα είναι χαρά μας λοιπόν να μας δώσετε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας, προκειμένου να σας προσφέρουμε αναβαθμισμένη υπηρεσία.
Η ομάδα του FilosXenia Ismaros ξενοδοχείου
Επιβραβεύσεις με το One Key
  • Lol.travel
2.2 χλμ. από Ismaros Hotel
1.0 χλμ. από Ismaros Hotel
Ο καλύτερος τρόπος για να γνωρίσεις έναν τόπο είναι να μάθεις την παράδοση και τη λαογραφία του.

Στην Ξυλαγανή Ροδόπης, ο παραδοσιακός ξενώνας Ρωμυλία προσφέρει μοναδική ποιότητα και διαμονή σε ένα εξαιρετικό περιβάλλον που μυρίζει παράδοση.

Σας περιμένουμε, κοπιάστε!
    • Expedia.com
      72 €
    26.4 χλμ. από Ismaros Hotel
    Δωρεάν πάρκινγκ
    view from our room balcony
    73 €
    26.5 χλμ. από Ismaros Hotel
    Εστιατόριο
    Πλατανίτης: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
    Η κριτική έγινε: 16 Ιουνίου 2018

Πολύ όμορφη τοποθεσία συνδυάζει θάλασσα βουνό και σε συνδυασμό με την πισίνα σου παρέχει τα πάντα. Το βραδινό ήταν υπερπλήρες και οι εργαζόμενοι χαμογελαστοί. Η υποδοχή έκανε τα πάντα για να μην μας λείψει τιποτα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
    1  Ευχαριστούμε, vasilis761
    Ο/η FilosXenia_Hotels, Guest Relations Manager του Ismaros Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουνίου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,
    Θα θέλαμε αρχικά να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση σας στο ξενοδοχείο μας, FilosXenia Ismaros, μέλος του ομίλου FilosXenia ξενοδοχεία. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που ευχαριστηθήκατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και απολαύσατε τη φυσική ομορφιά της περιοχής. Ευχαριστούμε ακόμα μια φορά για τα καλά σας σχόλια σχετικά με το προσωπικό. Για εμάς αποτελεί μία από τις προτεραιότητες μας ο επισκεπτής και η ικανοποίηση του. Γι' αυτό και είναι πολύ σημαντικά για εμάς τα σχόλια των επισκεπτών μας, ειδικά όταν πρόκειται για καλοπροαίρετα σχόλια που έχουν στόχο την βελτίωση μας. Θα είναι χαρά μας, λοιπόν, να μας δώσετε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας προκειμένου να σας προσφέρουμε αναβαθμισμένη υπηρεσία.
    Η ομάδα του FilosXenia Ismaros ξενοδοχείο

Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2018

Μια υπέροχη εμπειρία! Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο καθόλη τη διάρκεια της παραμονής μας, το ξενοδοχείο είναι 2 λεπτά από την παραλία (με τα πόδια). Προσφέρει φανταστική θέα τόσο από το δωμάτιο όσο και από τους κοινόχρηστους χώρους (πισίνα, εστιατόριο), το φαγητό εξαιρετικό και το πιο καθαρό ξενοδοχείο που έχω δει! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Wonderful experience! The staff was extremly kind and helpful. The hotel is a 2' walk from the beach. The view from the room and from the common areas(swimming pool, restaurant) is amazing and I can say for sure that it's the cleanest hotel I've seen! I highly recommend it!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
    Ευχαριστούμε, anastasiadk8
    Ο/η FilosXenia_Hotels, Guest Relations Manager του Ismaros Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουνίου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,
    Θα θέλαμε αρχικά να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμηση σας στο ξενοδοχείο μας Ίσμαρος, μέλος του ομίλου FilosXenia ξενοδοχεία. Ευχαριστούμε ακόμα μια φορά για το χρόνο που διαθέσατε να γράψετε αυτό το σχόλιο, μέσα στο οποίο φαίνεται ότι ευχαριστηθήκατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και απολαύσατε τη φυσική ομορφιά της περιοχής. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως για αυτό, καθώς είναι πολύ σημαντικά για εμάς τα σχόλια των επισκεπτών μας, ειδικά όταν πρόκειται για καλοπροαίρετα σχόλια που έχουν ως στόχο την βελτίωση μας. Θα είναι χαρά μας, λοιπόν, να μας δώσετε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας προκειμένου να σας προσφέρουμε αναβαθμισμένη υπηρεσία.
    Η ομάδα του FilosXenia Ismaros Hotel

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2017

ΕΙΝΑΙ σε ένα μέρος εξαιρετικά ομορφο μπροστά στην θάλασσα με ομπρελες στην παραλία εξαιρετικο πρωινο ωραία πισίνα για μεγάλους και μικρή πισίνα για τα παιδιά.
    Επίσης το προσωπικό είναι εξαιρετικά φιλικό στους πελάτες και πεντακάθαρα δωμάτια.
    Υπάρχουν πολλές παραλίες για μπάνιο με καθαρά νερά, είναι κοντα στο ορεινο γραφικό χωρίο Μαρώνεια με την πανέμορφη πλατεία του χωριου.
    περάσαμε μια βδομάδα μακρυα από τα συνηθισμένα και ξεπερασμένα γνωστα παραθεριστικά κέντρα σε έναν ήρεμο αλλα κοσμικό προορισμό ο οποιος θα μας μείνει αξέχαστος

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα μπανγκαλοους ειναι σε πανεμορφο περιβάλον
    Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
    Ευχαριστούμε, escosama
    Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2019

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
    Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2019

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
    Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
    Ο/η FilosXenia_Hotels, Reservations του Ismaros Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Οκτωβρίου 2019
    Μετάφραση Google