123 €
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα

5/5

Κριτική για: King Maron Wellness Beach Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 4 Ιουν 2023μέσω κινητής συσκευής
Έμεινα 3 βράδια στο King Maron. Ήρεμος χώρος και πεντακάθαρος. Το προσωπικό ευγενέστατο και τα παιδιά στη ρεσεψιόν ήταν εκεί για ο,τι τυχόν χρειαστεί- μερα,νύχτα. Το φαγητό στο εστιατόριο απλά εξαιρετικό. Επίσης η Ελένη στο σπα φοβερή! Θα προτιμήσω ξανά σίγουρα!
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε μόνος/-η
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
77 €
  • Trip.com
    68 €
3.6 χλμ. από King Maron Wellness Beach Hotel
Δωρεάν πάρκινγκ
Ο καλύτερος τρόπος για να γνωρίσεις έναν τόπο είναι να μάθεις την παράδοση και τη λαογραφία του.

Στην Ξυλαγανή Ροδόπης, ο παραδοσιακός ξενώνας Ρωμυλία προσφέρει μοναδική ποιότητα και διαμονή σε ένα εξαιρετικό περιβάλλον που μυρίζει παράδοση.

Σας περιμένουμε, κοπιάστε!
    • Expedia.com
      72 €
    26.7 χλμ. από King Maron Wellness Beach Hotel
    Δωρεάν πάρκινγκ
    view from our room balcony
    73 €
    • eDreams
    26.9 χλμ. από King Maron Wellness Beach Hotel
    Πλατανίτης: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
    Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ ωραίο ξενοδοχειο . Ότι πρέπει για απόλυτη ξεκούραση . Όλοι οι χώροι ήταν πεντακάθαροι . Το πρωινό είναι παρά πολύ πλούσιο . Οι μερίδες φαγητού ήταν αρκετά μεγάλες και ικανοποιητικές . Η παραλία εύκολα προσβάσιμη όχι για άτομα με κινητικά προβλήματα ,είχε σκαλοπάτια στο τέλος . Η πισίνα πολύ καθαρή και το service σε όλους τους χώρους ήταν πολύ καλό . Το συνιστώ για οικογένειες . Έχει παιδική χαρα και γήπεδο τένις .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
    Ευχαριστούμε, djniko1986
    Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα αυτό το ξενοδοχείο μαζί με την οικογένειά μου και έχω μείνει εντυπωσιασμένος. Αρχικά μιλάμε για ένα πεντακάθαρο ξενοδοχείο με χαμογελαστό, ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, το οποίο με ικανοποίησε ιδιαίτερα!! Το δωμάτιο που έμεινα, συγκεκριμένα η σουίτα ήταν καθαρό, ευρύχωρο και μοντέρνο!! Η κουζίνα του εστιατορίου καθώς και το πρωινό ήταν υπέροχα και μπράβο στο Σεφ για αυτό!! Το μόνο αρνητικό που βρίσκω είναι ο εξωτερικός χώρος που ήταν με ανοιχτά φώτα το βράδυ και θα προτιμούσα μια πιο ρομαντική ατμόσφαιρα και ότι στην τηλεόραση τα δορυφορικά κανάλια (π.χ παιδικά κανάλια που είδα) διατείθονταν μόνο στα Βουλγαρικά και Αγγλικά! Για μια απόδραση χαλάρωσης το ξενοδοχείο είναι ότι πρέπει!!!!

Υ.Γ Η ΠΙΣΙΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

1  Ευχαριστούμε, GeorgeAlloimonos
    Ο/η ΑΡΓΥΡΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ, Γενικός Διευθυντής του King Maron Wellness Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ . Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας ....

Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2019

Πολύ όμορφη τοποθεσία, άνετα και μεγάλα δωμάτια! Το προσωπικό πάρα πολύ ευγενικό, ιδιαίτερα η Λαμπρινή από το a la cart εστιατόριο με το υπέροχο χαμόγελο της!! Το πρωινό ήταν φανταστικό και κάλυπτε όλα τα γούστα!!
    2 μόνο πράγματα θα αλλάζαμε: τη μουσική το βράδυ ατο εστιατόριο και τον φωτισμό, τα οποία δεν έρχονται σε αρμονία με τον υπέροχο χώρο!
    Ευχαριστούμε πολύ!!
    Θα σας επισκεφτούμε ξανά σύντομα❣️❣️

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
    2  Ευχαριστούμε, FayT92ok
    Ο/η ΑΡΓΥΡΩ Κ, Διευθυντής Πωλήσεων του King Maron Wellness Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Σεπτεμβρίου 2019

Αχχχ ...πόσες φορές το έχω πει αυτό με την μουσική!!!! Υπερισχύουν τα αρσενικά του μαγαζιού και τζάμπα ενίσταμαι!!! Θα το εισηγηθώ εκ νέου ως αίτημα πελάτη (επιδεικνύοντας την κριτική σας) μήπως και κερδίσω αυτόν τον αγώνα!!Αν δεν τα έχω καταφέρει ώσπου να ξαναέρθετε.... ραντεβού στο ξενοδοχείο για επί τόπου διαμαρτυρία!! Κατά τα λοιπά , σας ευχαριστούμε από καρδιάς , όλοι , για τα καλά σας λόγια. Μας βοηθάτε πολύ με τα θετικά σχόλια . Να είστε καλά κι ευχόμαστε να τα ξαναπούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε δυο βραδιά στο King πολύ ωραίο ξενοδοχείο, όμορφα δωμάτια, άψογη καθαριότητα σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου. Το αρνητικό για μένα προσωπικά είναι ότι σε μεγάλη ακτίνα δεν έχει κάτι ιδιαίτερο να κανεις είναι πολύ απομακρυσμένο. Το βραδινό θέλει λίγη βελτίωση και το προσωπικό περισσότερη κατάρτιση.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
    Ευχαριστούμε, litsala
    Ο/η ΑΡΓΥΡΩ Κ, Διευθυντής Πωλήσεων του King Maron Wellness Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2019

Σας ευχαριστούμε για χρόνο που μας αφιερώσατε. Κάθε κριτική είναι ευπρόσδεκτη. Κάθε σχόλιο μας βοηθά ώστε να βελτιωνόμαστε.

Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκευθήκαμε το ξενοδοχείο για καφέ/γλυκό. Ο κήπος, η πισίνα και γενικά όλοι οι εξωτερικοί χώροι, ιδιαίτερα προσεγμένοι και καλόγουστοι. Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό. Δυστυχώς αυτά που παραγγείλαμε ήταν κατώτερα των προσδοκιών. Ο καφές χάλια (μας εχουν καλομάθει και τα coffee island είναι η αλήθεια), και το παγωτό ήρθε με τη μια γεύση λάθος, τις μπάλες μισο-στραπατσαρισμένες και κυρίως λιωμένο σαν σούπα (κακώς δεν το γύρισα πίσω). Αυτό που έσωσε κάπως την κατάσταση ήταν η σοκολατόπιτα, η οποία χωρίς να ξεχωρίζει, ήταν αξιοπρεπής. Το ξενοδοχείο αξίζει για την πανέμορφη θέα και την πισίνα του (μονο για ενοίκους) αλλά μάλλον χρειάζεται λίγη δουλειά στο quality control των εδεσμάτων.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
    Ευχαριστούμε, georgesgouros

Σας ευχαριστούμε για χρόνο που μας αφιερώσατε. Κάθε κριτική είναι , μεν υποκειμενική , αλλά ευπρόσδεκτη. Κάθε σχόλιο μας βοηθά ώστε να βελτιωνόμαστε.