“Δεν μείναμε καθόλου ευχαριστημένοι”

Τα Φιλαράκια της Μάκρης στο Λιμανάκι

Το φαγητό δεν ήταν προσεγμένο και το ψάρι σίγουρα όχι φρέσκο. Επίσης η συμπεριφορά δεν ήταν καθόλου ευγενική. Τα φαγητά ήρθαν σε ύποπτο χρονικό διάστημα (αφύσικα γρήγορα) και η συμπεριφορά των σερβιτόρων ήταν κακή

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, K678ORnicolass

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε στην καντίνα του Αη Νικόλα .Μετά από τρία τέταρτα κ αφού παρακαλέσαμε την σερβιτόρα πολλές φορές να έρθει μας πήρε παραγγελία (βέβαια μας εξήγησε πως δεν ήταν δική της δουλειά κ κανονικά κάποιος άλλος παίρνει τις παραγγελίες).Το φαγητό έφτασε μισή ώρα αργότερα .Από την παραγγελία μας ήρθαν η σαλάτα ,το σουβλάκι κοτόπουλο κ 3 κεφτεδάκια ορφανά .Η σερβιτόρα μας πρότεινε να τα φάμε σκέτα κ αργότερα θα έφταναν κ οι πίτες που είχαμε παραγγείλει κ εννοείται δεν ήρθαν ποτέ .
Τα τραπέζια ήταν βρώμικα κ ζητήσαμε εμείς να μας τα καθαρίσουν έστω με ένα vetex .
Όσο κ να σε ανταμείβει η θεά η εμπειρία μας ήταν απλά απογοητευτική . Κρίμα

1  Ευχαριστούμε, maniato
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020

Θα μπορούσε να είναι καλύτερο, η θέα και η τοποθεσία υπέροχη αλλά όπως έχουμε πει, σε ένα εστιατόριο δεν αρκεί μόνο αυτό. Σχετικά τσιμπιμένες τιμές κι όχι κάτι το ιδιαίτερο οι γεύσεις. Υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης...

Ευχαριστούμε, theofilos a
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολλές φορές έχουμε βρεθεί σε αυτό το μαγαζί! Το σημερινό ήταν απαράδεκτο! Ένας κατάλογος φτιαγμένος ειδικά για τη σημερινή μέρα! Μόνο θραψαλα, μαλάκια, ορεκτικά και σαλάτες!! Όλα σχεδόν άγγιζαν την τιμή των 10€ /ανά πιάτο! Στα τρία άτομα 25 ευρώ έκαστος!! Έχει ξεφύγει η κατάσταση! Δέκα πιάτα, ένα τσίπουρο και το κουβερ 72 ευρω! Συγχαρητήρια πάμε μπροστά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
2  Ευχαριστούμε, katerinao504
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστική θέα, προσεγμένος χώρος, εξεραιτικά πιάτα, πολύ καλή κάβα, εντιμότατες χρεώσεις, ευγενικό σέρβις, εξαιρετικά επιδόρπια, προσεγμένη μουσική.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Apostolos-Ntamagkas

Τα Φιλαράκια της Μάκρης στο Λιμανάκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αλεξανδρούπολη, Περιοχή Έβρου

Τα Φιλαράκια της Μάκρης στο Λιμανάκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!