“Αιξεραιτικη”
Κριτική για: Νιάβης

Νιάβης
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πήγαμε την Κυριακή στο εστιατόριο Νιαβη συστημένη από κάποιους φίλους μας οπού μας είπαν για το μαγαζί το φαγητό ήταν υπέροχο οι μερίδες ήταν τεράστιες όπως και το μαγαζί τεράστιο.Το σέρβις ήταν άψογο ακόμη και όταν το μαγαζί ήταν γεμάτο,χαμογελαστή και ευχάριστοι μας έκαναν να αισθανόμαστε οτι βρισκόμαστε στο τραπέζι του σπιτιού μας ...Θα ξανάπαμε 100%

Ευχαριστούμε, sofiamits10

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν χρειάζεται να πω πολλά! Η θέα, η εξυπηρέτηση, το φαγητό… όλα ήταν τέλεια! Πολύ θα ήθελα να γευτώ το ελάφι στιφάδο που δοκίμασα εκεί!

Ευχαριστούμε, Βικυ Φ
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018

Βρεθήκαμε Κυριακή μεσημέρι ήταν γεμάτο ασφυκτικά περιμέναμε αρκετή ώρα για παραγγελία και να φάμε όμως η αναμονή άξιζε με το παραπάνω όλα ήταν εξαιρετικά και πεντανόστιμα το στιφάδο ελάφι ακόμα έχω την γεύση στο στόμα μου !!!σαλατες συνοδευτικά όλα σούπερ αν βρεθείτε προς τα εκεί μην αμελήσετε να την επισκεφτείτε !!!

Ευχαριστούμε, Niki D
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

Ανημερα καθαρης δευτερας επισκεφθηκαμε το συγκεκριμένο εστιατόριο μετα απο παροτρυνση φιλων. Εννοείται πως γινοταν χαμος λογω της ημερας. Η σαλα τεραστια με πολυ οχλαγωγια. Θυμίζει αίθουσα δεξιωσεων. Καθισαμε και ηρθαν για παραγγελία σχετικα γρήγορα για τα δεδομένα της ημερας κ τον κοσμο που είχαν. Και εδω αρχιζουν τα προβληματα: παραγγελνουμε χορτα ζοχια, καλα σε ποσοτητα κ γευση. Ταραμοκεφτεδες που ηταν σκετο ψωμι και κοστιζαν 6 ευρω!! Ζητησαμε τηγανιτες πρασινες πιπεριες που αναγράφονταν στον καταλογο κ μας είπαν οτι δεν εχουν κ θα μας ψησουν κόκκινες φλωρινης. Καλές μεν αλλα μετα απο λιγη ωρα στο διπλανο τραπεζι εφεραν πρασινες....!! Ως εκ θαυματος μετα ειχαν. Συνεχιζω με γίγαντες φουρνου, γενναιοδωρη μεριδα κ νοστιμη καθως κ σουπιες με σπανακι που εννοείται οι σουπιες κατεψυγμενες. Και εκει που λες οτι καλουτσικα πηγαν τα πραγματα έρχεται η χρεωση στο τσίπουρο. Ζητησαμε εξαρχης να μας φερουν τσιπουρο χωρις μεζε μιας κ ειχαμε παραγγειλει τοσα φαγητα κ δε θελαμε να χρεωθουμε το μεζε δηλαδη 4 ευρω το καθε καραφακι, 50αρακι. Το σημειωσε. Κ ερχεται ο λογαριασμός, το τσιπουρο λοιπον 2x4 ευρω. Τους ειπαμε την ενσταση μας κ μας απαντησαν οτι εμεις χρεωνουμε 4 ευρω το τσιπουρο ειτε με μεζε ειτε οχι. Γιατι λοιπον δεν το ειπαν εξαρχης στην παραγγελία; ;; θα ειχαμε πάρει το μεζε κ θα αποφευγαμε κ τους ταραμοκεφτεδες που ηταν και πανακριβοι κ απαισιοι. Δε βαριεσαι....να τα τσεπωσουν. Οσο για το κερασμενο γλυκο στο τελος, που δεν εσωζε την κακη εικονα των ιδιοκτητων, κανταιφι ωμο. Δε θα ξαναπαω γιατι οι ανθρωποι δεν ειναι επαγγελματίες.

Ευχαριστούμε, ΕΙΡΗΝΗ Ζ
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη τοποθεσία!! Το φαγητό μαγευτικό!! Ελάφι στιφάδο, κόκορας κρασάτος✌ Αρκετή καθυστέρηση λόγω ημέρας αλλά άξιζε η αναμονή!

Ευχαριστούμε, Zoe L

Νιάβης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Περτούλι, Περιοχή Τρικάλων

Ελάτη, Περιοχή Τρικάλων

Νιάβης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!