“Μεσογειακές γεύσεις επάνω στο κύμα!”
Κριτική για: Taverna Poseidon

Taverna Poseidon
Περιγραφή: Στο κέντρο της παραλίας του Ποτού, στον υπέροχο χώρο μας, σας περιμένουμε να δοκιμάσετε τα υπέροχα φαγητά μας.Διαλέξτε από τη μεγάλη ποικιλία θαλασσινών, ψητά της ώρας με ντόπια κρέατα και φρέσκα ψάρια!
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουνίου 2018

Στο κέντρο του Ποτού, επάνω στο κύμα με νησιώτικη παραδοσιακή Ελληνική ατμόσφαιρα και κυρίαρχα χρώματα το λευκό και το μπλέ. Εξαιρετικές γεύσεις θαλασσινών, ικανοποιητικές μερίδες και καλές τιμές. Η μουσική διακριτική και η θέα εκπληκτική.
Αξίζει να το επισκεφτεί κανείς.

Ευχαριστούμε, FotiniPapa

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017

Η ταβέρνα βρίσκεται σε πολύ καλό μέρος δίπλα στη θάλασσα σε ωραίο περιβάλλον. Μεγάλες χορταστικές μερίδες & τιμές λογικές.

Ευχαριστούμε, Helven
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2017

εργοστάσιο παραγωγής φαγητού και τπτ παραπάνω. Χαμηλής ποιότητας φαγητό, καλούτσικο σερβις. Γεμάτο μόνο λόγω της θαλασσας.

Ευχαριστούμε, zaxosp123
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό. Εμείς φάγαμε κρέας και ήταν πολύ καλό, εκτός από το σνίτσελ που δεν μας άρεσε πολύ. Συστήνω ανεπιφύλακτα το ψαρονεφρι αλά κρεμ. Το προσωπικό άψογο. Μια πολύ καλή τουριστική ταβέρνα!

Ευχαριστούμε, Alexandros P
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2017

Επισκέφτηκα τη Θάσο για ένα Σαββατοκύριακο και μετά τη πρώτη φορά που έφαγα στη ταβέρνα Poseidon, έφαγα και την επόμενη μέρα! Τα ψάρια που φάγαμε ήταν πολύ ωραία και οι συνοδευτικές σαλάτες εξίσου γευστικότατες! Το προσωπικό πάντα πρόθυμο να εξυπηρετήσει!

Ευχαριστούμε, Periklis N

Taverna Poseidon: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θάσος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου

Taverna Poseidon: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!