“Καλό φαγητό ”
Κριτική για: Taverna Irene

Taverna Irene
Εύρος τιμών: 1 $ - 1.174 $
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό και γρήγορη εξυπηρετηση . Ηταν συνέχεια γεμάτο όση ώρα μείναμε . Τα φαγητά ήταν νόστιμα .

Ευχαριστούμε, George P

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το μοναδικό μαγαζί του Ποτου και περιχώρων που αξίζει πολλά αστέρια. Οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες, στοιχείο που λείπει απο το νησί. Πήγαμε δυο φορές σε μία εβδομάδα και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι όλες τις φορές. Δεν είναι τυχαίο ότι κάθε φορά που περνούσαμε το μαγαζί ήταν κατάμεστο, γεγονός που δεν αποτέλεσε εμπόδιο στο να μας σερβίρουν γρήγορα, σωστά και γενικά να μας περιποιηθουν. Οι τιμές λογικές και αξίζουν το κάθε ευρώ που θα δώσεις! Μπράβο γιατί οι άνθρωποι κάνουν τη διαφορά.

Ευχαριστούμε, stavroualex
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο εστιατόριο μεγαλη ποικιλία θαλασσινων και κρεατικων φιλόξενο περιβάλλον γρηγορη εξηπηρετηση

Ευχαριστούμε, n_sgouromallis
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο σέρβις εξαιρετικο φαΐ ισορροπημένες τιμές! Πολύ καλή δουλειά... Συνεχίστε έτσι και θα είναι πάντα γεμάτο

Ευχαριστούμε, Giorgos M
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν με ενθουσιασε αν και γεματη καθε μερα,για αυτο και πηγα αλλα διαπιστωσα οτι ηταν οι περισσοτεροι απο γκρουπ. Στα θετικα το γρηγορο σερβις και η μεγαλη ποικιλια του καταλογου

Ευχαριστούμε, Dogan7

Taverna Irene: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θάσος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου

Taverna Irene: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!