Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2020

Υπέροχη τοποθεσία
Θέα απίστευτη
Δωμάτιο πεντακάθαρο και πολυτέλεια ! Η τιμή ιδανική ! Μείναμε 6 μέρες ! Το προσωπικό ευγενικό πρόσχαρο και με όρεξη για αυτό που κάνει ! Το φαγητό νόστιμο και πραγματικά όλα με λεπτομέρεια !! Μπράβο τους !

Ευχαριστούμε, StellaM_serres
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2020

Όλα ήταν υπέροχα. Το δωμάτιο μοντέρνο με τεράστιο διπλό κρεβάτι κ πολύ ωραίο μπάνιο.Η θέα από το δωμάτιο υπέροχη. Υπήρχε ησυχία κ ηρεμία. Το πρωινό καταπληκτικό σε έναν υπέροχο εξωτερικό χώρο. Η φιλοξενία εξαιρετική κ να αναφέρω ότι τηρούνται όλα τα μέτρα προστασίας από τους ιδιοκτήτες και το προσωπικό. Επίσης είναι κοντά σε μια υπέροχη παραλία την ψιλή άμμο κάτι πολύ βολικό για μας που είχαμε μαζί μας κ μωρό.Ολα ήταν πολύ όμορφα κ βολικά ειδικά για οικογένεια με μικρά παιδιά. Επίσης υπάρχει κ πισίνα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, d66100
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2020

Ενα υπεροχο ξενοδοχειο με όλες τις ανεσεις, καταλληλο για οικογενειες με μικρα παιδια.Φανταστική πισίνα κ υπεροχη θέα. Εξαιρετικό πρωινο κ βραδυνο. Επίσης τηρούνται όλα τα μετρα αφαλειας. Το συστείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, _Z5114HU
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2019

Μειναμε 3 ημερες στο ξενοδοχειο. Το δωματιο και το μπανιο ηταν τελεια, το πρωινο και το βραδινο νοστιμοτατα και η τοποθεσια επανω στο λοφο καταπληκτικη. Ολοι οι εργαζομενοι του ξενοδοχειου ηταν προσχαροι, διακριτικοι και ευγενικοι. Μας εκαναν να νιωθουμε σαν στο σπιτι μας και κατι παραπανω.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Chris P
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2019

Ένα ξενοδοχείο με υπέροχη θέα, ήρεμο και όμορφο περιβάλλον, ιδανικό για οικογένειες και για ζευγάρια όπου αναζητούν ποιότητα τόσο στην παροχή υπηρεσιών όσο και στην διαμονή, περιποιημένα πολύ καθαρά δωμάτια. Η ευγένεια, η διακριτικότητα και άψογη εξυπηρέτηση της ιδιοκτήτριας και του προσωπικού ήτανε στοιχεία που κυριαρχούσαν καθ' όλη τη διάρκεια της 7ήμερης διαμονή μας. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!! ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλα τα δωμάτια έχουν πανοραμική θέα στην θάλασσα!!!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, KONSTANTINOSKATERINA