Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο απλά ξενοδοχείο που δεν του λείπει τίποτα. Ωραία θέα από τα δωμάτια, πλούσιο πρωινό και βραδινό, καθαριότητα και φιλική προπαντός εξυπηρέτηση από το προσωπικό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτουμε σύντομα.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Elena B
Ο/η Danai A, Owner του San Antonio Corfu Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαΐου 2019

Αγαπητή Elena B,

Σε ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική και την ευγενική σύσταση του ξενοδοχείου μας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας και περάσατε όμορφα το Πάσχα στην Κέρκυρα!!

Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα κοντά μας!

Δανάη Ασωνίτη & San Antonio Team

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2018

Ξανά λοιπόν στο San Antonio Resort !!! Ημέρες ξεκούρασης και διακοπών !!! Όλα ήταν υπέροχα !!! Το δωμάτιο μας καθαρό , φωτεινό , περιποιημένο !!! Το προσωπικό στην διάθεση μας σε οτι και αν θελήσαμε !!!! Το φαγητό πλούσιο και νόστιμο !!!! Περάσαμε όμορφα , κολύμπησαμε στα καταγάλανα νερά του Καλαμιού και απολαύσαμε όλες τις παροχές της παραλίας !!!! Ευχαριστούμε !!!'

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Annacorfu2014
Ο/η Danai A, Owner του San Antonio Corfu Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2018

Αγαπητή Annacorfu2014,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε να διαμείνετε στο ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ικανοποιημένοι από το φιλικό σέρβις και τις πρόσφατα ανακαινισμένες εγκαταστάσεις μας και απολαύσατε το φαγητό μας!

Το Καλάμι είναι πράγματι ιδανικό για χαλάρωση και προσφέρει αλησμόνητες στιγμές στους επισκέπτες!

Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα κοντά μας!

Δανάη Ασωνίτη & San Antonio Corfu Resort

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς τελείωσαν και εφέτος για εμάς οι καλοκαιρινές διακοπές.Ηταν μία ανεπανάληπτη εμπειρίσ η διαμονή μας στο San Antonio Corfu Resort.Η διαμονή μαε στα δωμάτια ήταν άνετη και ευχάριστη. Η θέα που αντικρίζαμε κάθε πρωί ανοίγοντας το παράθυρο,μας γέμιζε ενέργεια και ευφορία.Αγναντεύεις τον μικρό κόλπο με τα καταγάλανα νερά και η ημέρα ξεκινά ευχάτιστα.Η καθαριότητσ στσ δωμάτια άριστη.Στον μπουφέ τογ πρωινού δεν ξέραμε τί να πρωτοδιαλέξουμε γισ να φάμε. Όλα νοστιμα φρέσκα και υγιεινά.Το σέρβις άψογο και το προσωπικό πολύ ευγενικά απαντούσε σε όλες μας τις απορίες με προθυμία.Περάσαμε 15 ξένιαστες ημέρες. Συγχαρητήρια επίσης στη διεύθυνση του ξενοδοχείου που επαγρυπνεί και φροντίζει με την παρουσία για την άριστη διαμονή των πελατών.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, catherine s
Ο/η Danai A, Ιδιοκτήτης του San Antonio Corfu Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητή cathrine s,

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που ζήσατε μία ανεπανάληπτη εμπειρία διακοπών στο San Antonio!
Στόχος μας είναι να προσφέρουμε στους αγαπημένους μας πελάτες μία αξέχαστη διαμονή, δίνοντας ιδιαίτερη βαρύτητα στο φιλικό σέρβις και την άμεση αναταπόκριση στις επιθυμίες σας!

Ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα κοντά μας.

Δανάη Ασωνίτου & η ομάδα του San Antonio Corfu Resort

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2016

Όπως κάθε χρόνο πια κάνουμε τις διακοπές μας στο San Antonio CORFU Resort , γιατί να αλλάξουμε άλλωστε αφού κάθε χρόνο γίνεται καλύτερο !!!! Εφέτος πράγματι μας επεφύλαξε την μεγαλύτερη έκπληξη !!!! Είναι όλο ανακαινισμένο , καινούργιο με καταπληκτική Διακοσμηση στα super lux δωμάτια του !!!! Η καθαριότητα σου κάνει εντύπωση !!! Η ποιότητα του εστιατορίου ασυναγώνιστη !!!! Μπράβο στους διευθυντές και το προσωπικό !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
3  Ευχαριστούμε, Annacorfu2014
Ο/η Danai A, Ιδιοκτήτης του San Antonio Corfu Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2016

Aγαπητή Annacorfu2014,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε και αυτή τη χρονιά το ξενοδοχείο μας για ένα μικρό ευχάριστο διάλειμμα από την πολύβουη πόλη της Κέρκυρας!

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που σας ικανοποίησαν τα ανακαινισμένα μας δωμάτια και το φαγητό που προσφέρουμε στους αγαπημένους μας επισκέπτες.

Παραμένουμε στη διάθεσή σας και ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε και την επόμενη χρονιά στις εγκαταστάσεις μας.

Δανάη Ασωνίτου & η ομάδα του San Antonio Resort

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2016

και φετος ξαναγυρισαμε στο "σπιτι "μας...για τις καλοκαιρινες μας διακοπες...ομορφο ξενοδοχειο με ονειρεμενη θεα και τη θαλασσα κυριολεκτικα στα ποδια μας..δωματια πεντακαθαρα και κουζινα για ολα τα γουστα..οι ανθρωποι που μας εξυπηρετησαν το εκαναν με την ψυχη τους...γι αυτο το θεωρουμε το καλοκαιρινο μας σπιτι.. και του χρονου παλι στο ιδιο μερος θα ξαναρθουμε!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, Matoula2014

Aγαπητή Matoula2014,

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που σας φιλοξενήσαμε για μία ακόμη φορά στο ξενοδοχείο μας, το οποίο αισθάνεστε σαν δεύτερο σπίτι σας!

Παραμένουμε στη διάθεσή σας και ελπίζουμε να είστε και την επόμενη χρονιά κοντά μας.

Δανάη Ασωνίτου & η ομάδα του San Antonio Corfu Resort