14 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Priceline
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 17/12/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Hotels.com221 $
eDreams194 $
ZenHotels.com350 $
2.899
2.899
Η κριτική έγινε: 25 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό προσωπικό, άψογη εξυπηρέτηση, υπέροχο τμήμα concierge με την Δανάη να αποτελεί τον απόλυτο ορισμό! Απίστευτο room service με το χαμόγελο οποιαδήποτε ώρα της ημέρας η της νύχτας. Απολαυστικό ακόμα και τον Χειμώνα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 39stavrosk
Η κριτική έγινε: 4 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο!! Σε όλα!
Αξέχαστη διαμονή.
Το προσωπικό ήταν καταπληκτικό, ευγενικό και εξαιρετικά βοηθητικό.
Το δωμάτιο καταπληκτικό, το ξενοδοχείο ένα από τα ομορφότερα που υπάρχουν. Το πρόγευμα απίθανο.
Ευχαριστούμε για την αξέχαστη μας διαμονή!
Ακόμα μην χάσετε την ευκαιρία να απολαύσετε το εστιατόριο Fusion Oriental.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, fl0rentiah
Ο/η Fourseasons_cyprus, Executive Director του Four Seasons Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητή Florentia H,
Σας ευχαριστώ πολύ για τα ευγενικά σας σχόλια στο TripAdvisor μετά την πρόσφατη διαμονή σας στο ξενοδοχείο Four Seasons.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μια αξέχαστη διαμονή. Όπως πάντα, θα μεταφέρω την πολύ καλή βαθμολογία σας και τα εξαίρετα σχόλια σας στην ομάδα μου. Σας ευχαριστούμε επίσης για τα υπέροχα σας λόγια σχετικά με το δωμάτιο, το πλούσιο μας πρόγευμα και την εμπειρία σας στο εστιατόριο Seasons Oriental.
Θα χαρούμε να σας υποδεκτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είναι σημαντικό ένα καλό ξενοδοχείο να μπορεί να διατηρεί διαχρονικά άριστες υπηρεσίες σε όλα τα επίπεδα. Η διαμονή μου στο Four Season της Λεμεσού μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις και από άποψη υποδομών (παρά τα πολλά χρόνια η συντήρηση αξιέπαινη), αλλά και από άποψη παροχής υπηρεσιών. Όλοι οι εργαζόμενοι ευγενείς, χαμογελαστοί και πρόθυμοι. Οι χώροι φωτεινοί, άνετοι, φιλόξενοι και καλαισθητοι. Τα δωμάτια μεγάλα και πολύ προσεγμένα. Ειδική αναφορά στα ανατομικά στρώματα των κρεββατιων, το μπάνιο και τις πετσέτες και γενικά τον ιματισμό και την καθαριότητα παντού. Τέλος, εντυπωσιακό ήταν και το πρωινό του, ίσως από τα πιο πλούσια και προσεγμένα που έχω δει ποτέ. Ανυπομονώ να το επισκεφθώ ξανά για τα εστιατόρια και το spa του!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 149dimitrad
Ο/η Fourseasons_cyprus, Executive Director του Four Seasons Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητή 149dimitrad,

Σας ευχαριστώ για την εξαίρετη αξιολόγηση σας στο TripAdvisor.
Στο Four Seasons, η συνεχής προσπάθεια της ομάδας είναι να ανταποκρινόμαστε στις ανάγκες και προσδοκίες των πελατών μας. Ως εκ τούτου, η αξιολόγηση σας είναι πολύ σημαντική για εμάς. Χαίρομαι που σας άρεσαν τα δωμάτια μας, οι χώροι του ξενοδοχείου, καθώς και το πρόγευμα.
Ανυπομονούμε να σας υποδεκτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο κλίμα και καλό προσωπικό. Το δωμάτιο πολύ καθαρό όπως και η πισίνα. Θα επιστρέψω σίγουρα για διαμονή! Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει να συνδυάσει χαλάρωση και πολυτέλεια. Κατάλληλο και για οικογένειες.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
2  Ευχαριστούμε, 3006klea
Ο/η Fourseasons_cyprus, Executive Director του Four Seasons Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητή Klea K,
Σας ευχαριστώ για την εξαίρετη αξιολόγηση σας στο TripAdvisor και τα θετικά σας σχόλια. Θα ήταν χαρά μας να σας υποδεκτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας σύντομα.

Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε μεσημέρι με παρέα.Πηραμε το μπουφέ.Στο μπουφέ είχε πολυ ωραιες σαλάτες για ολα τα γούστα.Πολυ ωραια και γευστικά ζεστά πιάτα.Εξαιρετα γλυκά!!Εξαιρετικο φαγητο-εξαιρετικό σέρβις.Το προσωπικό πάντα πρόθυμο να σε εξυπηρέτηση..Συγχαρητηρια στην κουζίνα και στους σερβιτόρους.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Kopela
Ο/η Fourseasons_cyprus, Executive Director του Four Seasons Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουνίου 2019

Αγαπητέ/ή Kopela,

Μόλις έχω διαβάσει την εξαίρετη αξιολόγηση σας στο TripAdvisor, και ειλικρινά σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που απολαύσατε το μεσημεριανό σας στο Tropical Restaurant.

Ανυπομονούμε να σας υποδεχθούμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.