Μπράβο riverland

Πολύ ασφαλής ως διαδικασία και εξαιρετική δουλειά από τους υπεύθυνους... περάσαμε πολύ όμορφα και... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 ημέρες
533dimitrisx
Εμπειρία που πρέπει να ζήσεις

Εξαιρετική οργάνωση από την εταιρεία που διοργανώνει αυτή την υπέροχη διαδρομή στο Νέστο ποταμό... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 6 ημέρες
Nakisonboard

Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2021

Κάναμε καγιάκ την μεγάλη διαδρομή στον Νέστο (+5ώρες) με τον 8χρονο γιο μου και περάσαμε εξαιρετικά! Υπήρξε ένα μεγάλο γκρουπ το οποίο όμως συνοδεύανε τρεις οδηγοί. Δόθηκε μεγάλη έμφαση στην ασφάλεια και οι οδηγοί ήταν πάντα δίπλα μας και μας βοήθησαν όποτε ήταν απαραίτητο. Επιπλέον η εταιρεία παρείχε διατροφή, νερό, καφέ τα οποία ήταν απαραίτητα (και πεντανόστιμα).
Αν βρεθείτε στην Ξάνθη ή σε όμορους νομούς ΜΗΝ το χάσετε!

Ευχαριστούμε, TheocharisA
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2021

Απίστευτη εμπειρία!!! Οι εκπαιδευτές είναι πλήρως καταρτισμένοι και πάρα πολύ ευγενικοί!! Κάναμε βόλτα στο ποτάμι με cayak και zip line την πρώτη φορά. Μείναμε πάρα πολύ ικανοποιημένοι και πήγαμε και δεύτερη φορά για να κάνουμε βόλτα πάλι στο ποτάμι όλη την ημέρα!! Θα το ξανακάνουμε σίγουρα!!!!!

Ευχαριστούμε, Matinamor
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2021

Το μέρος είναι φανταστικό και τα παιδιά πολύ ευγενικά, εξυπηρετικά και με πλήρη γνώση αυτού που κάνουν κυρίως από θέμα ασφάλειας! εμπειρία που σίγουρα πρέπει μια φορά έστω να την ζήσεις..εμείς 2η χρονιά πάμε!!

Ευχαριστούμε, tsimplia
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κατέβασμα του ποταμού Νέστου με κανό-καγιάκ. Πρωινή άφιξη στους τοξότες και έπειτα με τη ομάδα στην Σταυρούπολη Ξάνθης. Είμασταν μέσα στο ποτάμι για περίπου 3-4 ώρες. Πολύ καλή οργάνωση από την εταιρία, το κατέβασμα του ποταμού πραγματικά αξίξει να το κάνεις έστω και για μια φορά. Είναι από τις εμπειρίες που θα θυμάσαι πάντα. Εκπληκτική ομορφιά!

Ευχαριστούμε, sfakianakisaris
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2021

Πολύ καλή εμπειρία!! Απίστευτη επαφή με τη φύση!! Από πλευράς riverland πολύ καλή οργάνωση!! Όλοι οι οδηγοί γνώστες του ποταμού, ευγενικοί και ευχάριστοι!! Η διαδρομή βατή από μικρά παιδιά μέχρι παπούδες!! Ο Νέστος καταπληκτικός, τα τοπία που συναντάς μαγευτικά!! Κάναμε τη μεγάλη διαδρομή (22χλμ νομίζω) με κανό. Είχαμε δύο ωραία διαλείμματα σε όχθες του ποταμού για ξεκούραση και ανανέωση δυνάμεων (καφές, χυμός, σνακ, φρούτα). Καπέλο, αντηλιακό και τολμήστε το!!

Ευχαριστούμε, Litsa_Biska