Φοβερή εμπειρία, απίστευτο τοπίο, πολύ καλή οργάνωση και ενημέρωση.

Ευχαριστούμε πολύ για την ωραία εμπειρία που χαρίσατε σε εμάς και τα παιδιά μας. Είστε εξαιρετικοί... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε χθες
nikolaosioannou
Υπέροχη εμπειρία από χαμογελαστούς ανθρώπους

περάσαμε πραγματικά υπέροχα με τα παιδιά μας. σε ένα υπέροχο περιβάλλον χαρήκαμε δραστηριότητες με... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
marinosd1974

Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2021

Νέστος! Μια φλέβα ζωής που φιλοξενεί ένα ευαίσθητο οικοσύστημα και περιλαμβάνεται στους σημαντικότερους βιότοπους της Ευρώπης! Εμπιστευθήκαμε την έμπειρη ομάδα της Riverland, που με ευαισθησία, επαγγελματισμό και σεβασμό απέναντι στη φύση κέρδισε και τους πιο δύσπιστους!!!...της παρέας για το εγχείρημα και χάρισαν σε όλη την οικογένειά μας μια μοναδική εμπειρία!!!

Ευχαριστούμε, F2407ZOminam
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2021

Απλά εξαιρετική εμπειρία! Περάσαμε καταπληκτικά και τα παιδιά θα το θυμούνται για χρόνια! Κάναμε οικογενειακά, εμείς και τα 4 παιδιά μας τη μεγάλη διαδρομή με τα Kayak στο Νέστο. Η εκδρομή ήταν άρτια οργανωμένη σε όλα τα επίπεδα (εξοπλισμός, φαγητό, χρόνος κλπ). Οι οδηγοί μας έμπειροι, υπέυθυνοι, φιλικοί, με γνώσεις και ειλικρινή διάθεση να μας ξεναγήσουν στο ποτάμι (Δημήτρη κ Οδυσσέα ήσασταν εξαιρετικοί). Οι άνθρωποι αγαπούν αυτό που κάνουν και σέβονται τους πελάτες τους. Σε αντίθεση με κάποιους ανταγωνιστές τους, σε προσανατολίζουν στη σωστή κατέυθυνση για επιλογή της κατάλληλης δραστηριότητας με βάση το προφιλ και τις ιδιαιτερότητες (ηλικία, φυσική κατάσταση, προηγούμενη εμπειρία, παιδιά κλπ) της ομάδας. Σας ευχαριστούμε πολύ, συνεχίστε την καλή δουλειά!

Ευχαριστούμε, Dionysios_Kolyriotis
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αξέχαστη εμπειρία για τα παιδια και για τους μεγάλους. Από το να είστε αραχτοί σε μια ξαπλώστρα στη θάλασσα, οι δραστηριότητες που προσφέρονται δίπλα στο Νέστο είναι φανταστική οικογενειακή εμπειρία που δυναμώνει την αυτοπεποίθηση των μικρών παιδιων. Και μετά τις δραστηριότητες μπορεις να αράξεις διπλα απο το ποταμι. Το αναψυκτήριο που βρίσκεται εκεί έχει τα παντα και σε καλές τιμές. Συγχαρητήρια στην ομάδα του Riverland.

Ευχαριστούμε, greek_visitor03
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μια εκδρομή που αξίζει να κάνει ο καθένας με την οικογένεια του, ή τη παρέα του.
Υπέροχη τοποθεσία στα στενά του Νέστου με πολύ καλά οργανωμένους ανθρώπους να σε καθοδηγούν σε ότι χρειάζεται.
Θα ξαναπάμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, mikiko92
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2021

Zip Line, Τοξοβολια και Αναρριχηση είναι κάποιες από τις δραστηριότητες που θα λατρέψουν τόσο οι μικροί φίλοι όσο και οι μεγάλοι, σε ένα μαγευτικό περιβάλλον.
Οι συνοδοί πρόσχαροι και ευγενικοί μας καθοδηγούσαν σε κάθε δραστηριότητα, κάνοντάς μας να απολαύσουμε την κάθε στιγμη.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Ένα μεγάλο μπράβο στον κ. Ηλία και την ομάδα του για την εξαιρετική δουλειά που κάνουν.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, KostasKordias