Φανταστικό

Φανταστική εμπειρία και οργάνωση. Ανεπιφύλακτα θα το πρότεινα σε όλους. Τα τοπία όμορφα και είναι... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες
Panagyiotis
Καλή φάση

Πολύ ορεξάτη ομάδα, τηρούν και τους κανονισμούς ασφαλείας. Ωραία προσπάθεια και μπράβο τους... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
38elenin

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική εμπειρία!! Άριστη εξυπηρέτηση από τους συντελεστές του γραφείου. Αίσθηση περιπέτειας με όλες τις προδιαγραφές ασφαλείας.

Ευχαριστούμε, Stylianos_67
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020

Εμείς κάναμε το πάρτυ μας και όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στις δραστηριότητες (zip line, αναρρίχηση και τοξοβολία) πέρασαν υπέροχα. Ήθελαν να τα επαναλάβουν. Τα μέλη της Riverland ήταν δίπλα στα παιδιά και πολύ ευχάριστα! Θα το ξανακάνουμε οπωσδήποτε και φυσικά θα κάνουμε και κανό που δεν προλάβαμε. Μπράβο σε όλους και ευχαριστούμε που είστε στο Νέστο και μας παρέχετε τέτοιες δραστηριότητες!!!

Ευχαριστούμε, 660viktoria
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020

Περάσαμε υπέροχα μικροί μεγάλοι!!!! Πολύ ωραία εμπειρία και για παιδιά!!πολλά μπράβο!!! Διασκεδάσαμε όλοι παρά πολύ!

Ευχαριστούμε, Venture65021
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό προσωπικό! Μπράβο παιδιά! Η κατάβαση του Νέστου μαγευτική! Ο Δημήτρης και ο Λάζαρος ήταν κοντά μας από την πρώτη στιγμή!

Ευχαριστούμε, Miopas_5
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020

Ήταν πολύ καλή εμπειρία . Το προσωπικό άρτια καταρτισμένο και έμπειρο σου δημιουργεί μεγάλη αίσθηση ασφάλειας. Εμείς πήγαμε παρέα 10 ατόμων με 2 μικρά παιδιά 5 και 7 ετών , χωρίς κανένα πρόβλημα και περάσαμε τέλεια.Σίγουρα θα ξαναπάμε και με άλλες παρέες.

Ευχαριστούμε, _G4444JX