Η κριτική γράφτηκε 30 Απριλίου 2018

Όμορφο και παραδοσιακό κατάλυμα σε εξαιρετική τοποθεσία. Καθαρά δωμάτια και πολύ καλή εξυπηρέτηση. Στα θετικά του είναι οτι το κλειστό πάρκινγκ αλλα και το πλήρες πρωινό. Οτι πρέπει τόσο για ζευγάρια όσο και για οικογένειες.

• Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, aris00
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν μια ευχάριστη έκπληξη που ξεπέρασε τις προσδοκίες μας . Το πρωινό πεντανόστιμο με παραδοσιακές λιχουδιές . Το δωμάτιο πεντακάθαρο και η τοποθεσία ιδανική. Η φιλοξενία άριστη και το προσωπικό ευχάριστο. Θα το επισκεφτούμε σίγουρα στο μέλλον!

Ευχαριστούμε, Αγγελική Α
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα υπεροχο Σαββατοκυριακο σ'ενα υπεροχο ξενοδοχειο.Ιδιαιτερα προσεγμενα δωματια,πεντακαθαρα και ζεστα.Το πρωινο παραδοσιακο και πεντανοστιμο.Τοσο η Καλλιοπη οσο και η μητερα της ηταν παντα προθυμες να πραγματοποιησουν καθε επιθυμια μας.Θα επιστρεψουμε συντομα.ΜΑΡΙΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ευχαριστούμε, Fearless755212
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο έχω μείνει . Ο κόσμος του ξενοδοχείου ήταν υπέροχος. Πολύ φιλόξενοι Κ πολύ ζεστή .Τα δωμάτια ήταν πεντακαθαρα Κ πολύ ζεστά. Στα θετικά είναι Κ το πάρκινγκ. Θα το ξαναπροτιμησω σιγουρα κάποια στιγμή στο μελλον.

Ευχαριστούμε, Kwstas P
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο δωμάτιο, κλασσικό και καθαρό. Μας διευκόλυνε που είχε ιδιωτικό πάρκινγκ. Ευχάριστη υποδοχή.
Δεν μας άρεσε ιδιαίτερα που ενώ πληρώσαμε 75€ την βραδιά, για να ανάψουμε το τζάκι του δωματίου είχε χρέωση +10€ την φορά. Κάτι για το οποίο ενημερωθηκαμε, αφού μπήκαμε, από ένα φυλλάδιο πάνω στο τζάκι. Η ηχομόνωση δεν είναι καθόλου καλή (αν έχετε παιδιά προσοχή), και επίσης το ίντερνετ ήταν πολύ αργό.
Θα ξανά πηγαίναμε σίγουρα αν βρίσκαμε πιο χαμηλή τιμή.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Αλεξάνδρα Σ