Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μόνο ευχαριστημένοι θα μπορούσαμε να μείνουμε από τη διαμονή μας στο αρχοντικό Μετσόβου! Το ξενοδοχείο ηταν πεντακάθαρο και προσφέρει υπόγειο πάρκινγκ ενώ ειναι πολυ κοντα στην πλατεία! Σε ήσυχη τοποθεσια με θέα τα βουνά, ζεστά και καθαρά δωμάτιο και οι ιδιοκτήτες πολυ ευγενικοί και φιλόξενοι! Τελος το πρωινό ηταν πολυ ωραιο! Θα σας το συνιστούσα ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, Jamie C
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2018

Η σουιτα ηταν μαγευτικη! απεναντι απτο κρεβατι σου απολαμβανεις ολη την θεα των μετσοβιτικων βουνων κανοντας τζακουζι με αερομασαζ και υδρομασαζ και απολαμβανωντας επισης την ζεστασια απο το τζακι επισης εχει και υπογειο παρκινγ και επειδη ειναι στην καρδια του μετσοβου δεν θα χρειαστειτε το αυτοκινητο! το πρωινο ηταν αρχοντικο,και με πολυ ευγενικο και εξυπηρετικο προσωπικο! και ολα ηταν πεντακαθαρα σας το συστηνω ανεπιφυλακτα!!!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, suppteemo
Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά στην κεντρική πλατεία και προσφέρει δωρεάν υπόγειο parking.
Πολύ ωραία διακόσμηση της σουίτας μας με τζάκι ,σύγχρονη τηλεόραση και προνομιακή θέση του υδρομασάζ μπροστά στο παράθυρο με θεα την Πίνδο!
Υπέροχη φιλοξενία με πολύ καλό πρωινό. Τα λεφτά αξίζουν με το παραπάνω σε σχέση με αυτά που προσφέρονται από το ξενοδοχείο.
-Το μοναδικό πράγμα που είναι αρνητικό σαν φιλοσοφία είναι η χρέωση των εμφιαλωμένων νερών στο δωμάτιο που δεν ενδείκνυται για 4* .

3  Ευχαριστούμε, elena22kr
Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φιλόξενοι κ εξυπηρετικοί ιδιοκτήτες,καθαροί κ ζεστοί χώροι,καλο πρωινό ,οι φωτογραφίες του site ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Το δικό μας δωμάτιο διέθεται κ τζακι .Όμορφη θέα στην χιονισμένη Πίνδο.

Ευχαριστούμε, Maria P
Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο αρχοντικο στο Μέτσοβο να περάσουμε ένα όμορφο διήμερο.με την άφιξη μας διαπιστώσαμε πόσο φιλόξενο και ευγενικό είναι το προσωπικό.καθως παρκαραμε στο υπόγειο παρκινγκ του ξενοδοχείου ο κύριος στην υποδοχή μας υποδέχτηκε με χαμόγελο πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει σε ότι και αν χρειαστούμε. Κλείσαμε δωμάτιο με τζάκι και τζακούζι..ολα ήταν καταπληκτικά όπως και η θέα του ξενοδοχείου στο χιονισμένο τοπιο.το πρωινό εξαιρετικο με ποικιλία τοπικών προϊόντων κ Όχι μονο. Είναι ένα πανέμορφο,περιποιημένο,καθαρό και φιλόξενο ξενοδοχείο που σας προτείνω ανεπιφύλακτα να περάσετε ένα καταπληκτικό διήμερο στο μετσοβο.

1  Ευχαριστούμε, 844xristoss