Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο στη καρδιά του Μετσόβου. Διαθέτει όλες τις παροχές όπως τζακουζι τζάκι πανοραμική θέα σπα ευρύχωρο δωμάτιο. Ότι χρειάζεται κανείς για απόλυτη χαλάρωση και ξεκούραση. Θέλωνα ξανά παω...

2  Ευχαριστούμε, Peris M
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε σε αυτό το ξενοδοχείο πρόσφατα. Ήταν φανταστικό από το κρεβάτι με τα πουπουλένια πάπλωματα τα φουσκωτά μαξιλάρια. Το τζακούζι τέλειο . Πολύ ζεστό με υπέροχη θέα στην Πίνδο. Το σπα απίστευτο. Υπέροχο πρωινό και πολύ φιλόξενοι. Περάσαμε πολύ όμορφα

2  Ευχαριστούμε, vlasiseliso
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο ξενοδοχείο στο κέντρο του χωριού με εξαιρετική θέα. Διαθέτει υπόγειο πάρκινγκ, ζεστά δωμάτια τόσο σε διακόσμηση όσο και σε θέρμανση & πολύ νόστιμο πρωινό καθαρά ελληνικό και φυσικά χειροποίητο! Το προσωπικό ήταν εγκαρδιο και φιλικό. Το μόνο μειονέκτημα ότι το μπάνιο ήταν λίγο μικρό και άβολο.

Ευχαριστούμε, maroulita1
Ο/η ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ Μ, Διευθυντής του ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΟΥ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιανουαρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο σας. Για τις διαστάσεις του μπάνιου απλώς να αναφέρουμε ότι είναι σύμφωνες με την κατηγορία του ξενοδοχείου.

Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ ζεστός χώρος με πολύ καλή εξυπηρέτηση. Το δωμάτιο άψογο με υπέροχη θέα στα βουνά! Η τοποθεσία εξαιρετική αφού βρίσκεται στο κέντρο του Μετσόβου, καθώς και οι παροχές του ξενοδοχείου (πρωινό, spa) μας άφησαν απόλυτα ικανοποιημένους!

1  Ευχαριστούμε, Antonis K
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε για ολα για τους ιδιοκτήτες πέρασαμε τέλεια. Φανταςτικη Εξυπηρέτηση, καλο πρωινό, κλειςτο πάρκινγκ, ευγενικοί ανθροποι. Είχαμε μαζί μας το παιδάκι μας (1 χρόνον) και μας ζέσταναν και το γαλατάκι του και το πρωί και το βράδυ)

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, life4u