Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 11/08/21
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 08/08/21
Priceline
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 11/08/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Hotels.com118 $
Orbitz.com118 $
FindHotel125 $
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο ξενοδοχείο στο κέντρο του χωριού με εξαιρετική θέα. Διαθέτει υπόγειο πάρκινγκ, ζεστά δωμάτια τόσο σε διακόσμηση όσο και σε θέρμανση & πολύ νόστιμο πρωινό καθαρά ελληνικό και φυσικά χειροποίητο! Το προσωπικό ήταν εγκαρδιο και φιλικό. Το μόνο μειονέκτημα ότι το μπάνιο ήταν λίγο μικρό και άβολο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, maroulita1
Ο/η ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ Μ, Διευθυντής του ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΟΥ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιανουαρίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιο σας. Για τις διαστάσεις του μπάνιου απλώς να αναφέρουμε ότι είναι σύμφωνες με την κατηγορία του ξενοδοχείου.

Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ ζεστός χώρος με πολύ καλή εξυπηρέτηση. Το δωμάτιο άψογο με υπέροχη θέα στα βουνά! Η τοποθεσία εξαιρετική αφού βρίσκεται στο κέντρο του Μετσόβου, καθώς και οι παροχές του ξενοδοχείου (πρωινό, spa) μας άφησαν απόλυτα ικανοποιημένους!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Antonis K
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε για ολα για τους ιδιοκτήτες πέρασαμε τέλεια. Φανταςτικη Εξυπηρέτηση, καλο πρωινό, κλειςτο πάρκινγκ, ευγενικοί ανθροποι. Είχαμε μαζί μας το παιδάκι μας (1 χρόνον) και μας ζέσταναν και το γαλατάκι του και το πρωί και το βράδυ)

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, life4u
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016

Το δωμάτιο ήταν υπέροχο, πολύ ζεστή ατμόσφαιρα ,τέλειο τζάκι, πολύ καθαρό και πολύ καλή εξυπηρέτηση. Εύκολη πρόσβαση προς όλους τους προορισμούς. Ο ιδιοκτήτης πάντα πρόθυμος να εξυπηρετήσει και οτι μας συνέστησε πραγματικά άξιζε.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Parasikos
Η κριτική έγινε: 24 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ηταν ολα φανταστικα.το δωματιο παρα πολυ ωραιο,μεγαλο,ανετο,καθαρο και αψογη εξυπηρετηση. Υπαρχει spa center με πολυθρονες για μασαζ,τζακουζι και σαουνα.πολυ κοντα στο κεντρο. Ευτυχως που διαλεξα τυχαια το συγκεκριμενο ξενοδοχειο ,θελω πολυ να ξανα παω..

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
3  Ευχαριστούμε, aliki6