Orbitz.com
StayForLong
CheapTickets
Travelocity
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2017

Πολυ ωραιο ξενοδοχειο πηραμε το οικονονικο δωματιο χωρις θεα αλλα μεσα ηταν φοβερο. Καθαρα ολα και το μπανιο στην πενα καθαρες πετσετες ολα ομορφα. Εχει παρκιν και επισεις η συμπεριφορα των ιδιοκτητων αψογη προθυμοι να βοηθησουν με τις βαλιτσες και τα παντα . Μονιμη θερμανση στο δωματιο και καυτο νερο και το πρωινο πολυ καλο θα το προτιμησω ξανα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: κλειστε νωρις δωματιο για να εχετε καποιο με θεα
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Antonis S
Η κριτική έγινε: 18 Νοεμβρίου 2016

Στον κεντρικό δρόμο του χωριού και κοντά στην πλατεία
Στην αρχή ήμουν λίγο επιφυλακτικός αλλά όταν είδα τα δωμάτια ήσαν πολύ καλά,καθαρά και ζεστά και με ωραία θέα στο χωριό και την απέναντι οροσειρά!
Το πρωινό ήταν ικανοποιητικό όπως και οι τιμές. Ο ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου Κος Στέργιος είναι πολύ ευγενικός και φιλόξενος άνθρωπος

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα γωνιακά δωμάτια με ωραία θέα!
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, anastasiosg492
Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο πολλοί ωραίο και κοντά στο κέντρο του χωριού.το πρωινό πλούσιο δεν έλειπε τίποτα από το τραπέζι και το προσωπικό άψογο,το δωμάτιο πολλοί καθαρό και άνετο.........το πάπλωμα από πούπουλα πολύ ζεστό και άνετο

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, 489dimitrist
Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Σε κάθε ταξίδι μας στο Μέτσοβο προτιμήσαμε το Egnatia hotel. Έχουμε έρθει τόσο χειμώνα όσο και καλοκαίρι και η εμπειρία ήταν το ίδιο εξαιρετική. Οι ιδιοκτήτες του ξενοδοχείου σε κάνουν να νιώθεις πολύ οικεία με την ευγένεια και τη καλοσύνη τους. Τα δωμάτια είναι πολύ όμορφα,γραφικά και καθαρά. Σας ευχαριστούμε για όλα. Και να είστε σίγουροι ότι θα σας ξανά προτιμήσουμε στην επόμενη επίσκεψή μας στο υπέροχο Μέτσοβο!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, EleniV105
Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2016

Διανυκτερεύσαμε για 1 βράδυ και μείναμε ικανοποιημένοι. Κατά την άφιξή μας, μας βοήθησαν να ανεβάσουμε τα πράγματά μας και μας δείξαν τα δωμάτιά μας. Τα δωμάτια ζεσταίνουν αρκετά γρήγορα και είναι λιτά και απέριττα. Το σαλόνι του ξενοδοχείου αν και πολύ απλό, είναι θερμό και έχει τζάκι. Τα δωμάτια διαφέρουν κυρίως ως προς το μπάνιο αλλά και το μέγεθος του διπλού κρεβατιού, γι αυτό προτείνεται η ζήτηση μπάνιέρας κατά την κράτηση του δωματίου.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Να ζητήσετε δωμάτιο με μπανιέρα και μεγάλο διπλό κρεβάτι
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
Ευχαριστούμε, Christos_Papaioannoy