“Σπιτικες γευσεις”
Κριτική για: Το Αρχοντικό

Το Αρχοντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: Παραδοσιακή Ταβέρνα ‘’ ΤΟ ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ ‘’ στο Μέτσοβο Ιωαννίνων. Ένας χώρος παραδοσιακός με τζάκι, πέτρα και ξύλο, σας προϊδεάζει, με θέα που κόβει την ανάσα, υποδέχεται τους φίλους που προτιμούν τις μοναδικές του γεύσεις. Με παραδοσιακές ελληνικές γεύσεις και ντόπιο κρασί και τσίπουρο αποτελεί το καλύτερο στέκι για τους καλoφαγάδες. Πλούσια πιάτα με ορεκτικά, κρεατικά ψημένα στα κάρβουνα, κοντοσούβλι μετσοβίτικο, μπιφτέκι, λουκάνικο, σουβλάκι, φαγητά της ώρας και πίτες, συνοδευόμενα με σαλάτες εποχής θα σας προσφέρουν μια αξέχαστη απολαυστική γευστική εμπειρία, όλα φτιαγμένα με αγνές πρώτες ύλες από τα χέρια της Κυρίας Ελένης Δασούλα....
Η κριτική γράφτηκε 24 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ολα ηταν σπιτικα και νοστιμα τα κρεατα φρεσκα και γευστικα το κοντοσουβλι πολυ μαλακο οι πιτες τους χειροποίητες οπως και όλα τα υπολοιπα μεγαλη ποικιλία φαγητων και τελειο κερασμα για το τελος σπεσιαλιτε του μαγαζιου πολυ νοστιμα ολα τους.

Ευχαριστούμε, Baci G
Ο/η Κατερίνα Κ, Ιδιοκτήτης του Το Αρχοντικό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε θα χαρούμε να ξαναεπισκευθειτε τον χώρο μας. Με εκτίμηση η διεύθυνση.

Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2018

Πολυ καλή τοπική κουζίνα, καθαρό και σχετικά φθηνό. οι μερίδες είναι πλούσιες, και το προσωπικό αρκετά φιλικό.

Ευχαριστούμε, Lampros N

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο χώρο μας. Με εκτίμηση η διεύθυνση.

Η κριτική γράφτηκε 23 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το συγκεκριμένο εστιατόριο με τον αρραβωνιαστικο μου μετα απο καποιες κριτικες που διαβασαμε! Η αληθεια ειναι πως μειναμε ευχαριστημένοι παρα πολυ! Προσωπικο φιλικο κ ευγενεστατο. Φαγητα πεντανόστιμα κ χορταστικα. Τσοπελεκι μοναδικο κ γαλοτυρι το καλυτερο απο ολα οσα δοκιμάσαμε οσες μερες είμασταν στο Μετσοβο! Ημιγλυκο κρασι τέλειο... (και κερασμενο το 2ο). Στο τελος και συκαλακι κ χαλβα μοναδικο στα καρβουνα. Το προτειναμε ηδη στους φίλους μας για φαγητο... το προτεινουμε κ σε σας ανεπιφύλακτα!
Τους ευχαριστουμε τους ανθρωπους και συντομα θα το επισκεφτουμε ξανα!

Ευχαριστούμε, Βαρβάρα Κ

Ευχαριστούμε για την προτίμηση και τα καλά σας λόγια θα χαρούμε να ξαναεπισκευθειτε τον χώρο μας. Με εκτίμηση η διεύθυνση.

Η κριτική γράφτηκε 21 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθηκαμε μετα απο παρότρυνση πολλων γνωστων μας καλοφαγαδων φιλων μας σεφ που τρωνε στο σιγκεκριμενο εστιατόριο και δεν πεσαμε εξω ηταν το καλυτερο γεύμα ολα φρεσκοτατα και πεντακαθαρα το προσωπικό εξυπηρετικο και προσχαρο θα το επισκεπτομαστε συχνα ολα υπεροχα.

2  Ευχαριστούμε, Dionhsia
Ο/η Κατερίνα Κ, Ιδιοκτήτης του Το Αρχοντικό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε για την προτίμηση και τα καλά σας λόγια θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στο εστιατόριο μας. Με εκτίμηση η διεύθυνση.

Η κριτική γράφτηκε 20 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι κριτικές έχουν πεσει πολύ έξω για το Εστιατόριο. Όλα τα πιάτα μέτρια και πολλές μύγες! Το προσωπικό άριστο αλλά αυτό δεν φτάνει. Θα πρέπει κ η κουζίνα να βελτιωθεί!

2  Ευχαριστούμε, sfakianakisaris

Ευχαριστούμε για την προτίμηση και το χρόνο σας θα το λάβουμε υπόψην μας προσπαθώντας να διορθώσουμε λάθη μας που αφήνουν δυσαρεστημένους τους πελάτες μας επανορθωνοντας κάθε λάθος μας. Με εκτίμηση η διεύθυνση.

Το Αρχοντικό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ανήλιο, Μέτσοβο

Μέτσοβο, Περιοχή Ιωαννίνων

Το Αρχοντικό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!