Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η φανταστική θέα και το εξαιρετικό περιβάλλον που δημιουργεί το ορεινό τοπίο, σε συνδυασμό με το χαμογελαστό προσωπικό το καθιστούν την απόλυτη επιλογή για μια αξέχαστη διαμονή. Πραγματικά ένα στολίδι.

Ευχαριστούμε, George V
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια διαμονή!!!Άψογο πεντακάθαρο δωμάτιο με όλες τις ανέσεις,ευγενικότατο προσωπικό τέλειο πρωινό όλα πεντανόστιμα,καθαριότητα στα spa ως εκεί που δεν γίνεται.....όσες φορές κι αν πας ημερησίως καθαρά μπουρνούζια και πετσέτες. ......σερβίρεται τσάι δωρεάν στους χώρους του spa!!!Οι χώροι τέλεια διακοσμημένοι.....Σε κερδίζει η ευγενική συμπεριφορά του προσωπικού και η άψογη εξυπηρέτηση σε όλους τους τομείς!!!Θα ήθελα να τονίσω ότι απλά στο τζακούζι θα χρειαζόταν βάσεις στήριξης για τα χέρια γιατί λόγω της δύναμης του νερού είναι δύσκολο να μείνεις στο σημείο χωρίς να πιάνεσαι!!!Κατά τα άλλα προορισμός που σίγουρα θα ξαναεπισκεφτούμε!!!!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Fotini K
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για να πιούμε καφέ έχοντας Θεα τα χιονισμένα βουνά. Αρχικά στην καφετέρια ήταν μόνο μια κοπέλα η οποία έφτιαχνε καφέδες και σέρβιρε παράλληλα . Επιπρόσθετα δεν μας έφερε ξαν κατάλογο για να επιλέξουμε με την ησυχία μας το ρόφημα μας . Τέλος η Θεα απέναντι είναι τρομερή αν είσαι τυχερός κ δεν έχει ομίχλη .

3  Ευχαριστούμε, george_mik
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενας πραγματικα υπέροχος χωρος.
Το προσωπικο χαμογελαστό κ φιλόξενο.
Στις αρνητικές κριτικές διάβασα οτι δεν επιτρέπουν τα παιδια στο χώρο Lobby και γενικότερα εχει θέμα η διεύθυνση.
Η γνώμη μου ειναι η εξής :
Είχαμε παει για δυο μερες κ γυρίσαμε πραγματικα ολες τις γυρω περιοχές, το δεύτερο βραδυ κομματια απο τη κουραση ειπαμε να χαλαρώσουμε να πιουμε ενα δυο ποτά σε αυτο τον υπέροχο χώρο.
Προς απογοήτευση μας η φασαρία ηταν τοση απο τα παιδια που ηπιαμε το μισό ποτο μας κ φύγαμε.
Το προσωπικο σαφώς δεν θα ελεγε κάτι γιατι παλι θα το κράζατε.
Γονεις χωρις ίχνος σεβασμού κ χωρις καμια παρατήρηση στα παιδια τους έκαναν τον χώρο ανω κατω.
Ουτε μια παρατήρηση να ησυχάσουν καθώς ο χωρος αυτος ενδείκνυται για χαλάρωση κ ηρεμία.
Αν λοιπόν τα παιδια σας ειναι τοσο ζωηρά καλο θα ηταν να μην είστε στον κοσμο σας να σέβεστε τους ανθρωπους γυρω κ τον χώρο.
Το ξενοδοχείο εχει και παιδότοπο.
Η αναφορά αυτη γιατι ηταν η μονη ασχημη στιγμη μου στο ξενοδοχείο, κ σας μιλάει ενας γονέας.
Πραγματικα σας ευχαριστω για το ευχαριστω διήμερο που μας χαρίσατε κ σίγουρα θα τα ξαναπούμε!!

Ευχαριστούμε, EvAKR
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το έχουμε επισκεφθει πολλες φορες όταν θέλουμε ένα mini break για να χαλαρωσουμε σε έναν υψηλού επιπέδου χώρο. Το προτιμούμε για το μεγάλο υψόμετρο στο οποίο είναι χτισμένο και την απίστευτη θέα.
Ένα επιβλητικό ξενοδοχείο εξαιρετικής αρχιτεκτονικής με μεγάλους κοινόχρηστους χώρους. Και η αίθουσα πρωινού/δειπνου αλλα και η αίθουσα για καφέ είναι εξίσου όμορφες με θέα το Μέτσοβο. Υπάρχει μικρή εσωτερική πισίνα με γυάλινη οροφή και ωραία θέα στα γύρω βουνά. Εξίσου προσεγμένο το spa. Την εξωτερική πισίνα δεν την δοκιμάσαμε λόγω κρύου (1350m υψομετρο).
Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα με μεγάλα μπάνια και μεγάλο μπαλκόνι. Συνιστούμε αυτά που έχουν θέα στο Μέτσοβο. Το πρωινό πολύ καλό και με τοπικά προϊόντα. Εχουμε παρει πρωινο και a la carte και απο μπουφε.
Καθε φορα επιλεγουμε να δειπνησουμε στο εστιατοριο του ξενοδοχειου το οποιο ειναι εξαιρετικο και μενουμε ευχαριστημενοι τοσο απο την ποιοτητα οσο και απο το service.
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο