“Φιλόξενο μαγαζί ”

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα με τον φίλο μου χτες το συγκεκριμένο μαγαζί. Πολύ εξυπηρετικό το παλικάρι που ήρθε για την παραγγελία και σέρβιρε το φαγητό. Δοκιμάσαμε κοντοσουβλι χοιρινό, καλά ψημένο, η χωριάτικη σαλάτα εξαιρετική με το κρεμμύδι να καίει! Ελιές στην σαλάτα, λες και τις φτιάξαμε στο σπίτι! Ωραίο και τι γλυκο στο τέλος! Ευγενέστατη το παλικάρι κατά την έξοδό μας από το μαγαζί, μας άνοιξε την πόρτα και μας κατευοδωσε!!!

Ευχαριστούμε, D7996NE_

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολύ καλό και ευγενικό προσωπικό. Πεντανόστιμο και ποιοτικό φαγητο. Ζεστός και παραδοσιακός χώρος. Ήταν όλα μοναδικά. Μπράβο στα παιδιά!!

Ευχαριστούμε, lady22219
Η κριτική γράφτηκε 10 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χωρίς να έχω επισκεφτεί πολλά από τα εστιατόρια του Μετσόβου, το κουτούκι του Νικόλα προσφέρει πολύ καλό κρέας σε συνδυασμό με παραδοσιακά πιάτα, καλό κρασί ημίγλυκο και εξυπηρετικό προσωπικό! Όταν ζήτησα να μου πουν πιο κρεοπωλείο είναι καλό για να προμηθευτώ ο ίδιος ωμά αρνίσια παϊδάκια, επειδή ήταν κλειστά μου έδωσε από τα δικά του ο ιδιοκτήτης!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, dimitriosv957
Η κριτική γράφτηκε 9 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο φαγητο!ζεστο περιβαλλον! Πολυ καλη εξυπηρετηση! Το προσωπικο πολυ φιλικο! Μειναμε πολυ ευχαριστημενοι!!!!

Ευχαριστούμε, Wander59898057798
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος είναι μεγάλος και ευρύχωρος. Πολύ ευγενικό προσωπικό, πρόθυμο πραγματικά. Τα φαγητά εξαιρετικά, με ξεχωριστές συνταγές και γεύσεις. Ωστόσο, το ένα πιάτο από κοντοσουβλι που πήραμε στην αρχή είχε αρκετό λίπος.

Ευχαριστούμε, Konstantinospag

Το Κουτούκι του Νικόλα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ανήλιο, Μέτσοβο
Μέτσοβο, Περιοχή Ιωαννίνων

Το Κουτούκι του Νικόλα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!