Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Πηγαμε το τριημερο της Καθαρας Δευτερας. Με χιονια.
Σημαντικα ελαττωματα.
Μια χαρα το δωματιο. Μια χαρα γενικως οι χωροι. Κ σχετικα καλη ηχομονωση.
Δε μας αρεσε ο χωρος του μπαρ-καφε. Ηταν ο ιδιος με αυτον του πρωινου, αλλα δεν εβγαζε καμια «ζεστασια». Μπορεις να πιεις υποτιθεται καφε ή ποτο στην βεραντα η οποια αν κ κλεισμενη, ηταν παγωμενη. Δλδ ο μονος αξιολογος χωρος για να περασεις την βραδια σου δεν ειχε θερμανση. Θα πρεπει να βρουν τροπο να ζεστανουν την βεραντα, κ να σταματησει ο ιδιοκτητης να αλλαζει καναλια στην τηλεοραση σα να ειναι στο σαλονι του σπιτιου του. Να βαλει μουσικη αντ'αυτου. Ειναι δυνατον να επιλεγουμε να καθησουμε στο τζακι για να πιουμε ποτο ή καφε, κ να ακουμε ολο το βραδυ ειδησεις απ'την TV στο καναλι ARTE;;;
Το πρωινο ειναι πλουσιο. Aν κ τα περισσοτερα προιοντα ειναι κατεψυγμενα, τρως ικανοποιητικα,
Αυτο που μας ενοχλησε περισσοτερο ηταν οι συνεχεις κριτικες του ιδιοκτητη προς τις επιλογες του προγραμματος μας(που θα φαμε, τι θα επισκεπτουμε κ.α.), κ το θαψιμο των γυρω εστιατοριων-καφε. Τεσσερις ταβερνες εχει το Ανηλιο, κ μας ελεγε πως αν θελουμε φρεσκα πραματα, μονο η μια αξιζει. Σαν να λεει 'Τι ηρθατε εδω στο Ανηλιο;; Ολα χαλια ειναι'. Εντελως λαθος νοοτροπια.
Το κερασακι στην Τουρτα ηταν πως απο το πρωι του Σαββατου δεν λειτουργουσε το POS οποτε θα επρεπε να πληρωσουμε με μετρητα, κ μαλιστα δεν εκαναν κινηση για να κοψουν αποδειξη.

Ασχημη κριτικη, αλλα θα επρεπε να το περιμενει η διευθυνση του καταλυματος πως καποια πραματα δε μπορουν να περνανε ετσι απαρατηρητα κ χωρις επιπτωσεις.
Ευχομαι οι ανθρωποι να εχουν δουλεια κ να λειτουργησει προς οφελος τους η κριτικη μου.

Υ.Γ. Υποτιθεται εχει σαουνα αλλα ή δεν λειτουργει, ή δεν θελουν να την λειτουργησουν.

Συμβουλή: Αν θελετε να εχει ψυγειο ζητηστε το διοτι ενω υποτιθεται ειχε, οταν πηγαμε δεν ειχε.
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, George B
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι η δεύτερη φορά που πάμε και ειναι λες και πάμε σε συγγενής,σωστή και άμεση εξυπηρέτηση σε όλα.
Δωμάτιο με απίστευτη θέα ζεστό και σε κάνει να μην θέλεις να φύγεις.
Πρωινό συμβατικό όπως όλα τα ξενοδοχεία
Αυτόν των τιμών και ιντερνετ αρκετά ικανοποιητικό,ζεστό νερό μόνιμα και τζακούζι.
Και όλα αυτά σε ενα ήρεμο περιβάλλον που πραγματικά μας ξεκούρασε.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, corfudjcom
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το δωματιο ηταν καλο...το πρωινο αθλιο ειχε ποικιλια αλλα τι να το κανεις τα αρτοποιηματα ηταν απο το ψυγειο μπορει κ προηγουμενης μερας κ φευγοντας μας ειπε για την αποδειξη οτι χρεωνεται 3€ αν θελουμε να μας κοψει..γενικα δ ξερω πως εχει τοσα αστερια ...!!το internet δεν πιανει..κ ζεστο νερο δεν ειχε παρα μονο το πρωι.σιγουρα δ θα ξαναπαω!!!πιο πολυ μοιαζει με οικογενιακη επιχειριση παρα με ενα ξενοδοχειο 4αστερων

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Νεκταρια Χ
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018

Έμεινα ένα διήμερο με την οικογένεια μου και αλλάξαμε και χρόνο 2017/2018 στο ξενοδοχείο! Έμεινα με της καλύτερες εντυπώσεις. Ας ξεκινήσω από τα πιο σημαντικά. Πεντακάθαροι χώροι εντός και εκτός δωματίου. Φιλοξενία λες και μας ήξεραν χρόνια! το δωμάτιο πολύ μεγάλο, άνετο και κάνεις ύπνο φανταστικό. Η θέα από τα μπαλκόνια είναι απίστευτη. Συγχαρητήρια στην διοίκηση για το επίπεδο που κρατούν αυτό το ξενοδοχείο!

Συμβουλή: Δωμάτιο 206
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Giannis L
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018

Άψογοι χώροι, πεντακάθαρα όλα, πρωινό πλούσιο, δωμάτια κάτι παραπάνω από ευρύχωρα, θεά από τα δωμάτια που σίγουρα θα σας μείνει αξέχαστη και προσωπικό ευγενέστατο. Πέρασα ένα διήμερο αξέχαστο με την οικογένεια μου. Συγχαρητήρια στην διοίκηση για το επίπεδο που κρατάει.

Συμβουλή: Το δωμάτιο 206
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια