Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τόσο η θέση του όσο και η γενικότερη αισθητική του είναι σε απόλυτη αρμονία με τις τιμές του!. Την δεύτερη μέρα που μας τα χάλασε ο καιρός δεν μας χάλασε καθολου που μείναμε μέσα. Ξαναπάμε....τρέχοντας...!!!

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Tasos V
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά νιώσαμε σαν το σπίτι μας...
Πεντακάθαρο δωμάτιο με υπέροχη διακόσμηση ...το μπάνιο φανταστικό ...τέλειο πρωινό με την καλύτερη θέα... υπέροχος χώρος με πολύ φιλόξενους ανθρώπους.. σίγουρα θα ξαναπάμε ...

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Βασω χ
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2018

Είναι ένας εξαιρετικός χώρος,με απίστευτη ατμόσφαιρα...και ιδιαίτερα φιλικό και φιλόξενο προσωπικό! Ο καφές ήταν εξαιρετικός και η θέα τέλεια!Θεωρώ πως στην επόμενη επίσκεψή μας στο όμορφο και γραφικό Μέτσοβο θα το επιλέξουμε για τη διαμονή μας!!!

Συμβουλή: Υπέροχη θέα
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, AΝΘΗ Κ
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απιστευτα προσεγμενα διακοσμημενα πολυτελη δωματια φτιαγμενα απο διαφορα ειδη ξυλου. Επιλεξαμε ελατο,οπως θα δειτε κ στις φωτο...Χρειαζεται μερακι για ενα τοσο κομψο ξενοδοχειο..Σε πολυ καλη τοποθεσια. Αν και 3 λεπτα απο το κεντρο με τα ποδια,απολυτα ησυχο κ με υπεροχη θεα στο βουνο!Καθαριοτητα αριστη!Το προσωπικο φιλοξενο και παντα προθυμο να σε βοηθησει.Διαθετει κλειστο χωρο παρκιγκ με ευκολη προσβαση στα δωματια μεσω ασανσερ.Το πρωινο κατι παραπανω απο το συνηθισμενο. Μεγαλη ποικιλια κ ποιοτητα!!!Συντομα θα το επισκεφθουμε ξανα!!!!

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Sakis M
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2018

Ένα μικρό κόσμημα κρυμμένο σε ένα στενό κοντά στην πλατεία όπου αξίζει να το προτιμήσεις αν αποφασίσεις να μείνεις στο Μέτσοβο. Τα δωμάτια πολύ καθαρά και το καθένα με το δικό του στυλ όπως περιγράφονται στο site του ξενοδοχείου. Το πρωινό προσεγμένο. Διαθέτει κλειστό χώρο στάθμευσης. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.

• Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Yannis D