Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Το ξενοδοχείο αυτό είναι μαγευτικό!Δωμάτια όμορφα, προσεγμένα,με υπέροχη θέα και πολύ καθαρά! Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι και απολαύσαμε τη μοναδική φιλοξενία!
Όλοι πάντα πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν με ένα ζεστό χαμόγελο! Ευχαριστούμε πολύ για όλα και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, georgia s
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άρωμα δρυος..Ένα ποίημα στο χιονισμένο Μετσοβο

Μονο πολύ, μα πολυ μιζεροι ανθρωποι,δεν θα έμεναν απολυτα ευχαριστημενοι από το "άρωμα δρυος".Η ψυχή όμως που αναδεικνύει το θαυμαστό αυτό δημιούργημα είναι η Βίκυ και ο Γιώργος που με την επαρκεια και τη ζεστασιά τους συνετελεσαν ώστε να περάσουμε ένα μοναδικό τριήμερο . Ευχαριστούμε τον πατέρα της Βικης για το λικέρ(και όχι μονο) που μας προσέφερε,όπως και τον αναρριχητη Δημήτρη για τα πολύτιμα ψήγματα γνώσης που μας έδωσε για το Μετσοβο.Σας ευχαριστούμε που ομορφηνατε την επετειο μας.
Σπυρος Λένα Λακης Σισσυ.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Laky A
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο, με προσεγμένη διακόσμηση, ζεστό περιβάλλον και πολυ γούστο. Απο το lobby έχεις θεα το βουνό της πινδου (χιονισμένο ειναι απίθανο) και σε συνδυασμό με το τζάκι, ειναι το τελειο μέρος να απολαύσεις τον καφέ σ.. η φιλοξενία ήταν μοναδική, σαν να ήμουν σπιτι μ..

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Katerina K
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απλά το καλύτερο ξενοδοχείο στο Μέτσοβο.
1:Καταπληκτικοί ιδιοκτήτες-Άνθρωποι.(και το λέω αυτό γιατί ο Γιωργος-Βίκη ήταν όλη μέρα-νύχτα εκεί για να σε εξυπηρετήσουν)
2:Φοβερά δωμάτια εάν κρίνω από το δικό μας το (ΕΛΑΤΟ) με φοβερή θέα προς την Πίνδο.
3:Παρκινγκ στο υπόγειο του ξενοδοχειου( λίγο μικρό αλλά με καλή θέληση όλοι χωράνε) ώστε να αφήσεις το αμάξι σε ασφαλές χώρο και να κανείς τις βόλτες μέσα στο χωριό με τα πόδια καθώς σε 50μ είσαι στην πλατεία και σε όλα τα μαγαζιά.
4:Πρωινό καταπληκτικό οτι πρέπει για να ξεκινήσει η μέρα σου υπέροχα.
5:Υπέροχο σαλόνι με το μεγάλο τζάκι στην μέση και πίνοντας από καφε- τσάι μέχρι κρασί.
Το συνιστο ανεπιφύλακτα.
Σίγουρα θα επιστρέψουμε στο Άρωμα Δρυός.(και με παρεα την επόμενη φορά)
ΜΙΧΑΛΗΣ-ΜΑΡΙΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Mixalis80
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν υπέροχο με πολύ ωραία διακόσμηση.Τα δωμάτια ήταν ακριβώς όπως στις φωτογραφίες με πολύ γούστο. Πολύ καθαρό,πλούσιο πρωινό, οι ιδιοκτήτες πολύ φιλόξενοι και χαμογελαστοί. Ήταν όλα τέλεια!!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Nelli_Mela