Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε οικογενειακώς για 4 ημέρες. Η διαμονή μας ήταν εξαιρετική! Τα 4 αδέρφια που εργάζονταν στο ξενοδοχείο οι κ. Τάσος, Δημήτρης, Γιώργος, Τριαντάφυλλος ήταν ακούραστοι, εξυπηρετικοί, παντα χαμογελαστοί και έτοιμοι να βοηθήσουν. Η προσωπικότητά τους καθρεφτίζει το ξενοδοχείο.Άψογο πρωινό πλούσιο σε τοπικά προιοντα...μέλι μαρμελάδες γαλα γιαουρτι γαλοτύρι!Ωραία ευρύχωρα και καθαρά δωμάτια! Ο χώρος της πισίνας μας ξεκούραζε με την υπέροχη θέα! Το ξενοδοχείο σε πολύ καλή περιοχη μόλις 10 λεπτά περπάτημα από την κεντρική πλατεία και 5 λεπτά απο το πανέμορφο πάρκο του Αγίου Γεωργίου.Η επιλογή μας ήταν πολύ καλή! Σίγουρα θα ξαναπάμε!
Στέφανος Αρμακόλας
Ρίο Αχαιας

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, stefarmak
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαρτίου 2017

Μείναμε στο ξενοδοχείο μετά από εταιρική κράτηση. Η τοποθεσία καλή, η θέα επσης. Ξενοδοχείο πολύ καθαρό. Οι άνθρωποι ευγενικοί, ίσως υπερβολικά... Μας έδωσαν δωμάτιο με τζάκι. Το διπλό κρεβάτι υπερβολικά στενό, το στρώμα υπερβολικά σκληρό. Τα κομοδίνα στερεωμένα στο πάτωμα , έπρεπε να σηκωθείς από το κρεβάτι για να πιάσεις ότι είχες επάνω (υποθέσαμε ότι στη θέση αυτού του μικρού διπλού κρεβατιού θα υπήρχαν στο παρελθον δύο μονά μεγαλύτερα κρεβάτια. Όταν ρωτήσαμε αν θα μπορούσαμε να ανάψουμε το τζάκι και αν θα μπορούσαμε να έχουμε λίγα ξύλα η απάντηση ήταν η εξής :" Δυστυχώς η κράτησή σας δεν προβλέπει δωμάτιο με τζάκι αν θέλετε να το ανάψετε θα πληρώσετε 20€ επιπλέον την κάθε βραδιά". "Ναι αλλά αφού μας δώσατε δωμάτιο που ΕΧΕΙ τζάκι, θα πληρώσουμε 20 ευρώγια 2-3 ξύλα?" Η απάντηση ήταν " Τι να σας πω...". Το πρωινό του ξενοδοχείου τίποτε το ιδιαίτερο, κλασσικό.

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Lila X
Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν πολύ ζεστό και παραδοσιακό..οι άνθρωποι του ξενοδοχείου πολύ ζεστοί και φιλόξενοι.εξυπηρετικοτατοι και πάντα στην διάθεσή σου με το πανέμορφο χαμόγελο τους και όλη την καλή διάθεσή για εξυπηρέτηση.το πρωινό τους πλούσιο και ποιοτικό!!!τα δωμάτια τους ζεστά παραδοσιακά με όλες τις παροχές που αναγράφονται.εμεινα πολύ ευχαριστημένη και το σίγουρο είναι ότι θα ξανα επισκεφθώ το όμορφο μετσοβο και σίγουρα το ξενοδοχείο viktoria!!!! ❤❤❤

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Αριστέα Σ
Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2016

Ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω επισκεφτεί. Δεν είχαμε κάνει κράτηση από πριν. Το βρήκαμε όταν φτάσαμε. Ζεστό και χουχουλιάρικο - ιδανικό για Χριστουγεννιάτικες Διακοπές. Καθαρό, ζεστό ξενοδοχείο με τζάκι και υδρομασάζ που το τερματίζεις!!!. Θα ξαναέμενα χωρίς να το σκεφτώ.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Eleni G
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2016

Το hotel victoria είναι ένα παραδοσιακό μετσοβήτικο ξενοδοχείο,σε όμορφο σημείο με ωραία θεα!τα δωμάτια του πολύ καθαρά,το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και το πρωινό του υπέροχο!Άν είστε λάτρης του μοντέρνου,σίγουρα δεν είναι για εσάς..Έχει εσωτερικό υδρομασάζ το οποίο σπάνια το πετυχαίνεις άδειο,αλλά άμα το πετύχεις η θέα σε μαγεύει!!

• Διαμονή: Ιανουάριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, anna A