Ένας απίστευτος χώρος γεύσεων!

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020
733katerinag
Ηλιούπολη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Κά_νδυλος ✨✨✨✨✨

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020
angela_x_278

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθηκαμε τυχαία, αφού περνώντας από έξω μας τράβηξε την προσοχή η ιδιαίτερη αισθητική του χώρου. Όταν μπήκαμε μέσα εντυπωσιαστήκαμε ακόμα περισσότερο, νιώσαμε σαν στο σπίτι μας και δεν ξέραμε τι να πρώτο διαλέξουμε ! Όλα ήταν ένα κι ένα! Να το επισκεφθείτε οπωσδήποτε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, 733katerinag
Ο/η Dimos K, Ιδιοκτήτης του Κά_νδυλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ!!!!

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020

Χώρος υπέροχης αισθητικής, χειροποίητα, πεντανόστιμα προϊόντα και ένας ιδιοκτήτης που τα απογειώνει όλα! Ο Δήμος Κοτταράς, που εκτός από τον μοναδικό του τρόπο να σε "ξεναγεί" στις γεύσεις που ο ίδιος εμπνέεται και δημιουργεί με εξαιρετικές πρώτες ύλες του τόπου, σε κάνει να αισθάνεσαι από το πρώτο λεπτό που τον συναντάς, πως είναι ο δικός σου Δήμος, ο αγαπημένος σου φίλος που σε υποδέχεται στο σπίτι του.
Τέτοιας ποιότητας χώροι και άνθρωποι δεν χρειάζονται απόψεις ταξιδιωτών. Απλώς δίνουν το παράδειγμα και έχουν πιστούς ακόλουθους.

Ευχαριστούμε, angela_x_278
Ο/η Dimos K, Owner του Κά_νδυλος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουλίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ πολύ.ιδιαιτερα συγκινημένοι

Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ξένιος Ζευς ο Δήμος, που τελικά έγινε, Δήμος μας, υπέροχος, γελαστός, καλοκαγαθος και μερακλής, τα λίγα πράγματα που μπορώ να πω γι αυτόν..Βρείτε το Δήμο και θα λυθούν όλα τα προβλήματα σας στο νησί..για το μαγευτικό μαγαζάκι του , μια επίσκεψη και μια δοκιμή στα προϊόντα του , θα σας πείσει για πολλά, γιατί τα λόγια είναι φτώχεια όταν μιλάμε για το Κά_νδυλος.

Ευχαριστούμε, Georgia000p

Ευχαριστούμε πολύ πολύ.

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2020

Τι να πρωτοπω για τον εξαιρετο, άψογο και συνάμα καλαισθητο Κά_νδυλο της καρδιά μας. Μόλις φτάσαμε στο νησί μετά από λίγες ημέρες θα γιορταζαμε την επέτειο μας και τα γενέθλια μου. Δεν ξέραμε πως να το οργανώσουμε. Σε μια τυχαία συνάντηση με τον φιλικότατο ιδιοκτήτη ΔΗΜΟ, μας ετοίμασε την πιο εξαιρετική βράδια ever. Πλουσια χειροποίητα τοπικα εδέσματα , κρασί, ρακί, ποιοτική μουσική και όλο το νησί έγινε μια παρεα μέχρι το πρωι. Δεν θα το ξεχάσουμε ποτε ΔΗΜΟ την απλοχερη αυτή φιλοξενία σου.

Ευχαριστούμε, kotsikosb

Ευχαριστούμε πολύ.συγκινημενοι!!!

Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2020

Εξαιρετικό μαγαζί με πολύ ωραία αισθητική και πολύ ενδιαφέροντα προϊόντα. Ο ιδιοκτήτης είναι τρομερά φιλόξενος και μας έδωσε να δοκιμάσουμε πολλά από τα προϊόντα του. Θα παραγγέλνω διάφορα πράγματα ακόμα και από Αθήνα καθώς πολλά από αυτά δεν τα είχα ξαναδεί κάπου.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020