Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από την πρώτη ματιά εξωτερικά εντυπωσιάζει, αλλά και μπαίνοντας μέσα τα δωμάτια ολοκαίνουρια, πεντακάθαρα πολύ λειτουργικά για τετραμελή οικογένεια. Ωραίο μπάνιο πάντα με ζεστό νερό. Εξοπλισμένο με ότι ποιο σύγχρονο, ασανσέρ ηλεκτρικές τέντες..
Ξεχωριστό το κάνει και η όμορφη θέα... Όλα τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι με θέα την θάλασσα και το χωριό.. Για όμορφες ρομαντικές βραδιές στο μπαλκόνι αν υπάρχει χρόνος.
Δεν πρέπει να μην σημειώσω την ευγένεια της ιδιοκτήτριας, την διάθεση της να μας δώσει κάθε πληροφορία για το νησί, της παραλίες, της ταβέρνες ότι ώρα και αν το ζητούσαμε πρόθυμη να μας βοηθήσει με χαμόγελο και ευγένεια. Φιλόξενη και χαμογελαστή πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει. Δήμητρα με το καλό να ανταμωσουμε...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, tamartinis
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια είναι ολοκαίνουρια και σε αποχρώσεις γκρι. Η διακόσμηση είναι μινιμαλ και αν και δεν ειναι ευρύχωρα, ειναι εξαιρετικά καλοσχεδιασμενα χωρίς να χάνουν ούτε τετραγωνικό. Είναι καθαρά και έχουν διαθέσιμους και αποθηκευτικούς χώρους. Ο περιβάλλων χώρος ειναι προσεγμένος και περιποιημένος με όμορφα λουλούδια. Έχει δυνατότητα parking και είναι πάνω στον κεντρικό δρόμο που μπορείτε να πάτε είτε προς Αιδηψό είτε προς Λιμνη. Ιδιαίτερη μνεία στη φιλόξενη νεαρή ιδιοκτήτρια. Είναι απλά εξαιρετική και με διάθεση να βοηθήσει και να λύσει προβλήματα. Για αυτό που προσφέρει η τιμη του είναι εξαιρετική. Προτείνεται.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, Panagiota S