“Τέλειο σύνολο”
Κριτική για: Το Αντικρυστό

Το Αντικρυστό
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Οικογένειες με παιδιά
Περιγραφή: Σε έναν πανέμορφο χώρο στο παλαιότερο καφενείο των Περιβολίων, στην πλατεϊτσα του Καστροχωριού, γνωστή στους ντόπιους και πιο παλιούς ως Κατσιστροχώρι, όπου οι τοίχοι, οι πέτρες και τα δέντρα σιγομουρμουρούν ιστορίες από αμέτρητες παρέες με καλό φαγητό και πιοτό από το 1950, προσπαθήσαμε να παντρέψουμε την αγάπη μας για την παράδοση, τον τόπο μας την Κρήτη και το φαγητό.
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό κατάστημα... Αν όχι το καλύτερο κατάστημα για φαγητό στην Κρήτη, σίγουρα στα Χανιά... Πολυ καλος χώρος περιποιημένο μαγαζί καθαρή κουζίνα και ανοιχτεί στο κοινό... Επίσης εχω να επισημάνω ενα μελανό σημείο που όλοι λίγο πολυ συναντάμε σε πολλές ταβέρνες και ας έχουν πολυ καλή κουζίνα και φαγητό και αυτο δεν είναι αλλο απο την Τουαλέτα μου ακομα και εκεί το μαγαζί ήταν εξαιρετικό, καθαρες καινούριες και οπως θα έπρεπε να ήταν (σε κάθε ταβέρνα/κατάστημα γενικά)

Θα σας πρότεινα να φάτε αντικριστη πανσετα χοιρινή ή αρνί... Ήταν απλα φανταστικά και τα 2 αυτα πιάτα...

5  Ευχαριστούμε, Βλάσσης Μ

Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά οι πιο ωραίες πανσετες (αντικρυστες) που εχω φάει ποτε στην ζωη μου.
Το βραδυ που ειχαμε πάει σέρβιραν και μοναχοτραγο κοκκινιστό -απλά κόλαση-
Πολύ φιλικός ο ιδιοκτήτης και ευγενικός και εξυπηρετικος ο σερβιτόρος.

3  Ευχαριστούμε, Maria F
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο τίτλος είναι Κρητική παροιμία και ισχύει!!
Πραγματικά λυπάμαι πολύ ,είναι η πρώτη φορά που γράφω αρνητική κριτική ,αλλά νομίζω πως και αυτή είναι χρήσιμη όταν γίνεται με καλή πρόθεση και έχει ως στόχο την βελτίωση των συνθηκών
Δυστυχώς το φαγητό όπως και το σέρβις ήταν κατώτερο των προσδοκιών μου σύμφωνα πάντα με τις πληροφορίες από τις κριτικές που είχα από το site
Δεν το συστήνω !!!!
The title is Cretan adage and true!!Really very sorry, it's the first time I write a negative review, but I think this is also useful when done with good intent and aims to improve the conditions
Unfortunately the food as the service was below my expectations according to critics from the site.
I do not recommend it !!!!

Ευχαριστούμε, Giorginaki
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολλή καθαρό μαγαζί φιλόξενη παρά πολλή το αντικριστό ήταν πολλή καλό δοκιμάσαμε και πανσέτα αντικριστή ήταν επίσης καλή λίγο μικρές μερίδες στα ορεκτικά του η τιμές σχετικά καλές με όμορφη αυλή για να παίξουν τα παιδιά όλα καλά θα ξανά πήγαινα

2  Ευχαριστούμε, Leonidas K
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Προσεγμένο περιβάλλον, υπέροχη φιλοξενία, καταπληκτικές γεύσεις

Πολυ φιλικό προσωπικό, εμπιστευτείτε τις προτάσεις του Αντώνη, ενα μαγαζί που τιμαει το ονομα του, δοκιμάστε το αντικρυστο, αν βρεθείτε στα Χανιά να το επισκεφθείτε οπωσδήποτε!

2  Ευχαριστούμε, Michalis P

Το Αντικρυστό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων

Το Αντικρυστό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!