“Παραλια”
Κριτική για: Tropicana Club

Tropicana Club
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό
Περιγραφή: Καλώς ήρθατε σε ένα από τα πιο Sexiest Beach Bar στο κόσμο σύμφωνα με το Travel Channel για το 2012. Το Tropicana Club Mykonos και το Beach Bar του, διακρίθηκαν επίσης και το 2009 και το 2011 σαν ένα από τα ΗΟΤ Βeach bar. Στη Paradise Beach το κέφι χτυπάει κόκκινο ως ένα από τα ΗΟΤ SPOTS της Μυκόνου. Η απαράμιλλη φυσική ομορφιά της παραλίας Paradiseσε συνδυασμό με τα ξεσηκωτικά SEXY BEATS των DJ’S δημιουργούν μια μοναδική ατμόσφαιρα. Ρυθμός, μουσική, φλερτ, κορμιά που λικνίζονται ηδονικά συνθέτουν μια ξεχωριστή ατμόσφαιρα που θέλεις να απολαύσεις και να ξεζουμίσεις μέχρι τη τελευταία τους σταγόνα. Η θάλασσα και ο ήλιος σε γεμίζουν ενέργεια. Μετά τις 4:30 μ.μ. η μουσική πέρνει τη θέσης της καθώς ο DJ δίνει το σύνθημα καιι όλοι μαζί, μια μεγάλη παρέα που ξεφαντώνει μέχρι αργά το βράδυ. Ηδονικός χορός, χορεύτριες, happenings, speaker man, sexy μαγιό, χαλαρή διάθεση, άθφονα ποτά και hot ατμόσφαιρα συνθέτουν ένα ξεχωριστό Βeach Party. Η αίσθηση ελευθερίας του ανοιχτού beach bar δίπλα στη θάλασσα είναι μια μοναδική εμπειρία διασκέδασης στη Μύκονο που πολλοι φίλοι μας ταξιδεύουν από τα πιο μακρυνά σημεία της γης, για να το ζήσουν. Στο Tropicana Beach Bar παρέχονται ομπρέλες, ξαπλώστρες καθώς κατάλληλες εγκαταστάσεις για να απολαύσει κανείς τα γαλάζια νερά της Μυκόνου. Δροσερά ποτά, αναζωογονητικοί χυμοί, και ευφάνταστα κοκτέιλ και μεγάλη ποικιλία καφέδων συμπληρώνουν τις στιγμές χαλάρωσης σας στη παραλία.
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραια παραλια αλλα ο κόσμος έριξε πολυ το επίπεδο της...
Μονο για ξεφάντωμα χαμηλού επιπέδου..
Οταν πηγαμε εμείς ηταν γεμάτο Ιταλούς και αυτος που έκανε το προγραμμα μιλούσε σπαστά ελληνικά και κυρίως ιταλικά...
Καμια σχέση με τα παλια πάρτυ .

Ευχαριστούμε, KatherineP1634

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μας ζήτησαν είσοδο 350 ευρω επειδη είμασταν έλληνες ενω έμπαιναν πιτσιρικάδες ξένοι που με τιποτα δεν ειχαν πληρωςει 350αφου τους ειπαμε οτι θελουμε να πιουμε ενα ποτακι με αγένεια μας ειπαν οχι και οταν ειπαμε οτι αν μπορουμε να κατσουμε στην παραλια μας ειπαν ουτε στο Πάρκιν δεν μπορουμε και να απομακρυνθούμε ελλαδαρα με τις ιδιωτικές σου παραλίες

Ευχαριστούμε, Manos T
Η κριτική γράφτηκε 25 Μαρτίου 2017

The best play's... Tropicana για ατελείωτα πάρτη και ατελειωτους μουσικούς προορισμούς , δεν το βαριεσαι με τίποτα το μέρος εχει τα πάντα !!!

Ευχαριστούμε, Panos M
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Όλα καλά αλλά είναι υπερβολή 20 ευρώ οι ξαπλώστρες.
Πέρσι η τιμή ήταν στα 15 ευρώ τι άλλαξε φετος; Δεν υπήρξε κάποια ανακαίνιση που να δικαιολογεί την αύξηση.

Ευχαριστούμε, Vasilis Z
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε από νωρίς στην παραλια.. δεν ειχε πολύ κόσμο εκείνη την ώρα οπότε βρήκαμε εύκολα να κάτσουμε και να χαρούμε το μπάνιο μας. Μετά τις 4.00 βάζουν δυνατή μουσική και γίνεται το λεγόμενο πάρτυ!!! Ωραία cocktail προσιτές τιμές..ωραία μουσική! Το προσωπικό ευγενικό!

Ευχαριστούμε, Artemis N

Tropicana Club: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παράγκα, Μύκονος
Παραλία Παραντάις, Μύκονος

Ορνός, Μύκονος

Ψαρού, Μύκονος
Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Tropicana Club: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!