5 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Official Site
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
Expedia.com166 $
Hotels.com166 $
Priceline165 $
Η κριτική έγινε: 28 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ένα εξαιρετικό τριήμερο με όλη την οικογένεια! Από Μ.Παρασκευή μέχρι τη Δευτέρα του Πάσχα, είχαμε κλείσει 3 δωμάτια με όλη την οικογένεια μας. Τα δωμάτια ήταν άνετα για όλους μας! Μας είχαν τοποθετήσει σε δωμάτια ανάλογα με τις ανάγκες μας. Ένα δωμάτιο με εύκολη πρόσβαση για τον παππού κι ένα πολύ ευρύχωρο δωμάτιο για εμάς με το μωρό. Ανετα, καθαρα και πολύ ωραία διαρυθμισμενα όλα τα δωμάτια. Ακόμα καλύτερα όμως ήταν ο χώρος της πισίνας και του φαγητού (με εξαιρετική θέα).
Παρόλο που ήταν αρχή της σεζόν, ελάχιστες λεπτομέρειες δεν είναι ικανές να μειώσουν τη βαθμολογία μου. Άριστα εκπαιδευμένο προσωπικό και πολύ φιλικοί ιδιοκτήτες.
Μία εξαιρετική επιλογή για οικογενειακές διακοπές!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, manolisp321
Ο/η Manolis_Mariss, Διευθυντής του Esperides Resort Crete, The Authentic Experience, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουνίου 2019

Αγαπητέ manolis p,

Καλό απόγευμα από το Esperides Resort και το Κουτουλουφάρι!

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια για τις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου και το προσωπικό μας,είναι ιδιαίτερα σημαντικό για εμάς να μπορεί ο επισκέπτης μας να νιώθει τόσο άνετα και όμορφα όπως περιγράφετε. Οι ανάγκες μιας οικογένειας που μας επιλέγει για να περάσει κάποιες ημέρες ξεκούρασης,αποτελούν προτεραιότητα για εμάς και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που αυτό έγινε αισθητό τόσο σε εσάς όσο και στην οικογένεια σας. Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας ξαναδούμε!

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Μανόλης Μαρής
Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2018

Πολύ ωραίο δωμάτιο,άνετο,καθαρό,φουλ εξοπλισμένο,η πριβέ πισίνα πεντακάθαρη καθώς και ο εξωτερικός χώρος,το φαγητό ποιοτικό και το προσωπικό σοβαρό και με άψογη συμπεριφορά.Ο Άγγελος(Σερβιτόρος),απίστευτος επαγγελματίας παρά το νεαρό της ηλικίας του.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, FoinEmm
Ο/η Γιάννης Τ, Γενικός Διευθυντής του Esperides Resort Crete, The Authentic Experience, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2018

κ. Εμμανουέλα Φ.,

Καλημέρα από το Esperides Villas & Spa!

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να μας μιλήσετε για την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας.Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Συνεχή επιδίωξη και βασικό μας μέλημα είναι η ικανοποίηση των επισκεπτών μας. Το προσωπικό είναι άριστα καταρτισμένο και με επαγγελματισμό για την καλύτερη εξυπηρέτηση σας.

Σας αναμένουμε με μεγάλη χαρά να σας ξαναδούμε!

Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019

Η κριτική έγινε: 12 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ο/η Manolis_Mariss, Διευθυντής του Esperides Resort Crete, The Authentic Experience, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουνίου 2019

Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019