“Η πιο ωραία βραδιά στο χωριό!”
Κριτική για: Nikos the Fisherman

Nikos the Fisherman
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις

Το αγαπώ αυτό το μαγαζί, ότι έφαγα ήταν φανταστικά νόστιμο,καταπληκτική ατμόσφαιρα.Η Συλβια μας πρότεινε κάποια πιάτα και δηλώνω μαγεμένη με όλα αυτά που έφαγα. Έχω φάει το πιο ωραίο καλαμάρι και τις πιο ωραίες παραδοσιακές πατάτες σε αυτή εδώ την ταβέρνα σας τα προτείνω ανεπιφύλακτα, η μαμά Κλεοπάτρα είναι φανταστική ότι και να της ζητήσεις θα στο φτιάξει με μεγάλη χαρά και με ένα τεράστιο χαμόγελο!! Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα!
P.s αγαπώ αυτή την οικογενειακή επιχείρηση μακάρι να έχω την ευκαιρία να την επισκεφτώ ξανά!!! ❤

Ευχαριστούμε, Wendymour

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτα καλές γεύσεις. Κάθε πιάτο με αγάπη και μοναδικό μεράκι μαγειρεμένο. Αυτή μας η επίσκεψη θα μας μείνει αξέχαστη.

Ευχαριστούμε, EllieMann1234
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήσυχο και όμορφο περιβάλλον! Η Αργυρω παντα χαμογελαστή και εξυπηρετική! Γευτείτε οτι σας προτείνει! Ολα τα φαγητά ειναι υπέροχα! Σιγουρα θα πρότεινα τις τηγανίτες πατάτες που τις φτιάχνουν με τροπο που δεν εχω ξαναδοκιμασει! Καλαμαράκια και χταπόδι παρα πολυ γευστικά! Σιγουρα θα ξανα επισκεπτω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Georgia Manolis V
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2015

Ότι πρέπει για να δοκιμάσει κανείς φρέσκα θαλασσινά αλλά και γνήσια σπιτικά μαγειρεμένα φαγητά. Ιδανικό για όλα τα γούστα και φυσικά για καλοφαγάδες αφού Προσφέρει υψηλή ποιότητα σε πολύ καλές τιμές. Ο χώρος, το φαγητό και το πάντα χαμογελαστό και ευγενικό προσωπικό μας έχει αφήσει τις καλύτερες εμπειρίες, και δεν υπάρχει αμφιβολία πως όσες φορές κι αν το έχουμε επισκεφθεί, θα ξανά πάμε. Αξίζει σίγουρα και το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2015
2  Ευχαριστούμε, Δήμητρα Σ
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Επιτελους ενα εστιατοριο με φρεσκο καθαρο ψαρι! Εξαιρετικα πιατα σε καλες τιμες! Το περιβαλλον φιλοξενο οπως και το προσωπικο. Σας ευχαριστουμε για ολα συνεχιστε ετσι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2015
1  Ευχαριστούμε, 981anthip

Nikos the Fisherman: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κουτουλουφάρι, Χερσόνησος

Nikos the Fisherman: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!