TripAdvisor
Πυργάκι
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικα ενα πανεμορφο κτισμα..Συνδυασμος χρωματων και υλικων σε αρμονια με τη φυση, και πολυ καλη αισθητικη ακομη και στο μπανιο.. (ψαχνω να βρω ποιος αρχιτεκτονας το σχεδιασε)...οσο για το σερβις, αριστα 10 χωρις δευτερη σκεψη..Σας ευχαριστουμε για ολα..

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, ldimitriadi
Η κριτική έγινε: 17 Ιανουαρίου 2017

Επισκέπτομαι κάθε χρόνο και κατ' επανάληψη με την οικογένεια μου, όχι για διανυκτέρευση αφού έχω δικό μου κατάλυμα στη Νάξο, αλλά για να απολαύσουμε τα μενού του εστιατόριου, τα εδέσματα και τα ποτά της καφετέριας στο μοναδικό περιβάλλον του συγκροτήματος στη σκιά των φοινίκων και με θέα τη θάλασσα, ακόμη και να ηρεμήσουμε, παίζοντας με ασφάλεια τα μικρά παιδιά στους παιδότοπους του.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν έχω διανυκτερεύσει, όπως αναφέρω παραπάνω αλλά από διαπιστώσεις φίλων μου, όλα τα δωμάτια έχουν εντυπωσιακή θέα και καθόλου φασαρία.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
3  Ευχαριστούμε, nikgvas
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε με την οικογένεια μου σε αυτό το ξενοδοχείο στην καρδιά του Αυγούστου και περάσαμε υπέροχα. Πρόκειται για ενα πολυτελέστατο μικρό παραλιακό ξενοδοχείο πραγματικά δίπλα στο δάσος του Αλυκό και κοντα σε υπέροχες παραλίες χωρίς την πολυκοσμία του Αγάπη Προκοπιου, της Αγίας Άννας και της Πλάκας.
Ωραίο πρωινό, μεγάλη πισίνα με θαλασσινό νερό, καθαρά δωμάτια και πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό.
Το άριστα δεν το έβαλα γιατί θεωρώ πως η τιμή που πληρώσαμε ήταν ελαφρώς υψηλή.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
2  Ευχαριστούμε, E3507SN_
Ο/η Eleni P, Γενικός Διευθυντής του Finikas Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2016

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Χαιρόμαστε που βρήκατε τις εγκαταστάσεις και τις υπηρεσίες μας αντάξιες των προσδοκιών σας. Τα σχόλια σας τα έχουμε λάβει σοβαρά υπόψη και θα είναι για μας ένας πολύτιμος οδηγός ώστε να γίνουμε ακόμα καλύτεροι. Σας περιμένουμε γρήγορα ξανά κοντά μας! Με φιλικούς χαιρετισμούς

Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Περίφημη τοποθεσία κοντα σε ωραίες παραλίες
Ευρύχωρα δωμάτια με όλες τις ανεσεις
Σχολαστική καθαριότητα αψογο πρωινο
Εξαιρετικη πισίνα και περιβάλλον χώρος
Εξυπηρετική ρεσεψιόν που προσπαθει για το καλύτερο δυνατό
Συνιστάται ιδιαίτερα για οικογένειες
Το μόνο αρνητικο η απόστασή του από τη χώρα τηςΝάξου

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, Vagelis O
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2015

Απιστευτο μερος, το Αλυκο, μια απεραντη ερημος με κεδρους και 5-6 καταπληκτικες παραλιες τυπου Σεϋχελων. Προτείνω να ενοικιασετε ποδηλατα και να εξερευνησετε την γυρω περιοχη! Το ξενοδοχειο καταπληκτικο μεσα σ'αυτο το καταπληκτικο τοπιο.Μια υπεροχη πισινα και τρομερα δωματια (ολα βλεπουν θαλασσα), πεντακαθαρο, ικανοποιητικο πρωινο και πολυ δυνατο εστιατοριο!Τρομερο όλο το προσωπικο του ξενοδοχειου που βρισκεται παντου και παντα για να σε ικανοποιησει.Special thanks στον κυριο Μαντά(πρεπει να παραγγείλετε ψαρι για να σας το καθαρισει live!!!Θα ξαναπαω και θα ξαναπαω!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το 206 ειναι το πιο ωραιο δωματιο(απο τα οικονομικα).
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
5  Ευχαριστούμε, lne9