“Εξαιρετική επιλογή”

Το Μαγαζάκι που Λέγαμε
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Καλώς Ήλθατε στο Μεζεδοπωλείο μας!!!Όλοι έχουν κάτι να πουν για το μεζεδοπωλείο μας στην κεντρική πλατεία των Μυτιληνιών, όπου η παράδοση στη γεύση αναβιώνει σε ένα ζεστό και φιλικό χώρο φτιαγμένο με άποψη και μεράκι υπό τους ήχους λαϊκής και ρεμπέτικης μουσικής.Οι απολαυστικές χειροποίητες γεύσεις μας και η παραδοσιακή κάβα στις καλύτερες τιμές σε συνδυασμό με τη γρήγορη και φιλική εξυπηρέτηση κάνουν το μαγαζάκι μας το καλύτερο στέκι της περιοχής και τους επισκέπτες μας καλούς μας φίλους.Σας Προσκαλούμε σε μία ξεχωριστή γευστική διαδρομήΑν ανήκετε στους μερακλήδες, τους παραδοσιακούς καλοφαγάδες, αλλά και τους ψαγμένους πότες σας περιμένουμε καθημερινά από νωρίς το πρωί.ΣΑΛΑΤΕΣ, ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΑ, ΟΡΕΚΤΙΚΑ, ΨΗΤΑ ΣΧΑΡΑΣ, ΚΡΑΣΙΑ, ΑΠΟΣΤΑΓΜΑΤΑ, ΠΟΤΑ, ΚΑΦΕΔΕΣ ...ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ.
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Εξαιρετική ποιότητα φαγητού, φιλική εξυπηρέτηση , υπέροχη ατμόσφαιρα!! Μια διαχρονική εξαιρετική επιλογή σε κάθε άποψη!

2  Ευχαριστούμε, keepadams330

Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2021

Επισκεφθήκαμε το νησί μετά από πολύ καιρό και με χαρά διαπιστώσαμε ότι "Το μαγαζάκι που Λέγαμε" ήταν εκεί με την ίδια εξαιρετική ποιότητα φαγητού και την ίδια φιλική εξυπηρέτηση. Ιδανικό για οικογένειες.

1  Ευχαριστούμε, 286babist
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2021

Επισκεφτηκαμε για ακόμη μια φορά το μαγαζάκι και όπως πάντα ήταν όλα φανταστικά! Κάθε χρόνο και καλύτεροι! Ωραίο φαγητό, ευγενικό προσωπικό , καλες τιμες και όμορφο περιβάλλον! Μπράβο!

1  Ευχαριστούμε, 502artemist
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021

Καταπληκτικό φαγητό! Υλικά εξαιρετικής ποιότητας και πολύ χορταστικά πιάτα. Τόσο τα πιάτα όσο και όλος ο χώρος φτιαγμένα με πολύ μεράκι. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικοί και πολύ ευγενείς.
Ένα μαγαζί που πραγματικά σέβεται τους πελάτες του.
Ευχαριστούμε πολύ!

1  Ευχαριστούμε, U554BN_
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό μέσος με απίστευτες και μοναδικες γεύσεις !!!! Πολύ προσεγμένο, γρήγορη εξυπηρέτηση πολύ ωραία τοποθεσία !

1  Ευχαριστούμε, Elizakrouz

Το Μαγαζάκι που Λέγαμε: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Όρμος Κουμαίικων, Σάμος

Το Μαγαζάκι που Λέγαμε: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!