“Το μαγαζάκι που λέγαμε ”

Το Μαγαζάκι που Λέγαμε
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: Καλώς Ήλθατε στο Μεζεδοπωλείο μας!!!Όλοι έχουν κάτι να πουν για το μεζεδοπωλείο μας στην κεντρική πλατεία των Μυτιληνιών, όπου η παράδοση στη γεύση αναβιώνει σε ένα ζεστό και φιλικό χώρο φτιαγμένο με άποψη και μεράκι υπό τους ήχους λαϊκής και ρεμπέτικης μουσικής.Οι απολαυστικές χειροποίητες γεύσεις μας και η παραδοσιακή κάβα στις καλύτερες τιμές σε συνδυασμό με τη γρήγορη και φιλική εξυπηρέτηση κάνουν το μαγαζάκι μας το καλύτερο στέκι της περιοχής και τους επισκέπτες μας καλούς μας φίλους.Σας Προσκαλούμε σε μία ξεχωριστή γευστική διαδρομήΑν ανήκετε στους μερακλήδες, τους παραδοσιακούς καλοφαγάδες, αλλά και τους ψαγμένους πότες σας περιμένουμε καθημερινά από νωρίς το πρωί.ΣΑΛΑΤΕΣ, ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΑ, ΟΡΕΚΤΙΚΑ, ΨΗΤΑ ΣΧΑΡΑΣ, ΚΡΑΣΙΑ, ΑΠΟΣΤΑΓΜΑΤΑ, ΠΟΤΑ, ΚΑΦΕΔΕΣ ...ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ.
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Προσιτές τιμές, άνετο κ φιλικό περιβάλλον, χαμογελαστό κ πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Αξίζει να κάνετε μια στάση στην πλατεία των Μυτιληνιών να γευτείτε τα πεντανόστιμα απο αγνά και ντόπια προϊόντα φαγητά της μαμάς Μαρίτσας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
2  Ευχαριστούμε, U7999MY_

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ό,τι δοκιμασαμε μας αρεσε. Αψογη εξυπηρέτηση, πολυ ωραιο περιβάλλον και πολυ καλες τιμες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.....αξιζει!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, alexmsam
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2016

Το φαγητό είναι εξαιρετικό και σε προσιτές τιμές....Μεγάλες μερίδες καλό φαγητό...Ωραίο service...πολύ όμορφη πλατεία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, Manos L
Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2016

Το φαγητό είναι εξαιρετικό και σε προσιτές τιμές με χορταστικές μερίδες!Αξίζει να κάτσετε έξω στην πλατεία κάτω απτον μεγάλο πλάτανο του χωριού!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, MariaRaisal
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2016

Και μόνο το όνομά του δείχνει την αγάπη με την οποία το έστησαν οι νεαροί ιδιοκτήτες του.
Πολύ καλό σε μια πολύ όμορφη πλατεία . Καλές τιμέςκαι μεγάλες μερίδες. Το κότσι δε μπορέσαμε να το τελειώσουμε.Ισως θα ήταν καλύτερα να ήταν δύο μικρότερα κότσια παρά ένα τεράστιο,
Η πρόσβαση με αναπηρικό αμαξίδιο είναι σχετικά εύκολη καθώς οι κλίσεις μικρές και οι πλάκες στο δρόμο λείες. Απλά θα πρέπει να παρκάρετε κοντά στον κεντρικό δρόμο, 5 λεπτά με τα πόδια μακρυά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, p0l1s

Το Μαγαζάκι που Λέγαμε: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Όρμος Κουμαίικων, Σάμος

Το Μαγαζάκι που Λέγαμε: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!