Sgouros G
Αθήνα, Ελλάδα

διακοπές στο Marylin στο Σιδάρι

Κριτική για: Marylin Apartments Corfu
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 9 Αυγ 2013
Όταν πήρα την απόφαση στα μέσα του Ιουλίου να κλείσω αυτό το κατάλυμα για να κάνω μία εβδομάδα διακοπές στην Κέρκυρα το πρώτο εφταήμερο του Αυγούστου δεν υπήρχε ούτε στα πιό τρελά μου όνειρα, η φιλοξενία που θα είχα εγώ και η οικογενειά μου.Πρόκειται για μιά οικογενειακή επιχείρηση που ο κος Δημήτρης και η κα Σούλα μαζί με τον γιό τους τον Αλέξανδρο σε κάνουν να αισθάνεσαι από την πρώτη στιγμή τι σημαίνει φιλοξενεία και εξυπυρέτηση.Γιά εμάς τους Έλληνες που οι διακοπές πιά έχουν γίνει είδος πολυτελείας το να βλέπεις να σου προσφέρουν πολλά περισσότερα από αυτά που πληρώνεις είναι κάτι που το συναντάς σπάνια στις μέρες μας. Εγώ και η οικογενειά μου θέλουμε να σας πούμε ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γιά τις εφτά αξέχαστες ημέρες που περάσαμε στο ξενοδοχείο σας.Θα κλείσω με ένα τραγούδι όπως το συνηθίζουν οι Κερκυραίοι " Να μας έχει ο θεός καλά πάντα να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε".Ραντεβού κε Δημήτρη του χρόνου πάλι.

ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
4,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
4,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
  • Vio.com
  • Expedia.com