Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2022

Τέλειο μέρος και απόλυτα φιλικό και φιλόξενο κατάλυμα! Η κα Σούλα φοβερή, η πισίνα το πιο ευχάριστο σημείο για τα παιδιά το .Πολύ κοντά στο Σιδάρι και παραλίες.Σίγουρα θα ξαναπάμε εάν βρεθούμε στο νησί.

Ευχαριστούμε, Panagiotis P
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2022

Εξαιρετική οικογένεια!!!!Ιδανικό μέρος για οικογένεια!!!!!!Και για κατοικίδια ζωάκια !!!!
Άψογη εξυπηρέτηση !!!! Οι άνθρωποι έχουν μόνιμα ένα χαμόγελο και δε σου χαλάνε ποτέ το χατήρι το συνιστώ ανεπιφύλακτα και διακοπές

Ευχαριστούμε, neapolik
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2022

Οι ιδανικότερες διακοπές για οικογένειες με παιδιά. Ο κ. Δημήτρης και η κα Σούλα καταπληκτικοί άνθρωποι και κάνουν τα αδύνατα δυνατά για να περάσεις καλά και να μείνεις ευχαριστημένος. Χαρά μας που σας γνωρίσαμε... Με το καλό να ξανά ανταμώσουμε.

Ευχαριστούμε, J6784KKnadial
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η επιλογή του Alessandro αποδείχθηκε εξαιρετική!!! Ιδανικό κατάλυμα για οικογένειες με μικρά παιδια, που σου δινει την αίσθηση πως είσαι στο εξοχικό κάποιοι συγγενικού σου προσώπου. Η προσπάθεια του κ. Δημητρη και της κυρίας Βαλασίας να διατηρήουν ενα οικογενειακό, φιλικό και ασφαλές περιβάλλον είναι αξιέπαινη, Ήταν πάντα εκεί, να μας παρέχουν οχι μονο ότι ζητήσουμε, αλλα και ότι απλώς σκεφτόμαστε. Το αληθινά σπιτικό φαγητό της ίδιας είναι απο τα πράγματα που πρέπει σιγουρα να δοκιμάσετε, ενω η πεντακάθαρη πισίνα θα κρατήσει για ώρες μικρούς και μεγάλους.
Εκτίμησα ιδιαίτερα τη συμβουλή του κ. Δημήτρη να κλείσω δωμάτιο στο ισόγειο (και οχι μια πιο άνετη μεζονετα) για την πολύτεκνη οικογενεια μου, κάτι που φάνηκε πολυ βολικό για τα μικρά παιδια που μπαινοβγαιναν ολη τη μερα στον κήπο και την πισίνα
Μόνο καλά λόγια έχω να πω για το Alessandro και τους ιδιοκτήτες του, που ειναι σωστοί επαγγελματίες αλλα και καλοί άνθρωποι "της διπλανής πόρτας", που αγαπούν αυτό που κάνουν.
Αν συνδυάσεις και τη στρατηγική θέση του,, αποτελεί μια άριστη επιλογή για τη Βόρεια Κερκυρα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Οτι σκέφτεστε πως θέλετε, απλα ζητήσετε το.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, Domenikos V
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

έχω να πω για το ξενοδοχείο απο τα καλητερα και πρωινό το καλητερω που έχω φαΐ απο οποιοδήποτε ξενοδοχείο έχω πάει το καλητερω περιβάλλω που έχω ζήσει σε ξενοδοχείο ο κύριος Δημήτρης και η κυρία σουλα η καλητερη άνθρωποι που εχω γνωρίσει στον κόσμο και πολλοί της παρέας είναι και η 2ιο τους.... η καλητερη ιδιοκτήτες του κόσμου είναι

2  Ευχαριστούμε, giannisfb