“Φιλικο περιβαλλον”

Konaki Greek Taverna
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2021

Τελεια ατμοσφαιρα,φιλικο προσωρικο,εξαιρετικο φαγητο.Οτι καλυτερο εχουμε επισκεφθει στην περιοχη.Το προτεινω ανεπιφυλακτα.

Ευχαριστούμε, _R8040LM

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2020

Αψογο φαγητο,το ποιο φιλικο προσωπικο.Συστηνεται ανεπιφυλακτα.Με την πρωτη ευκαιρια θα το ξαναεπισκευτουμε.

Ευχαριστούμε, _R8040LM
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για μεσημεριανό και παραγγείλαμε διάφορα .επισης παραγγείλαμε γαρίδες σχάρας οι οποίες όταν πήγα να τις φάω συνειδητοποίησα ότι ήταν ακαθαριστες..δουλεύω χρόνια σε εστιατόριο και αυτο δε το έχω ξαναδεί..χωρίς να έχουν βγάλει το εντερακι από μέσα και χωρίς να βγάλουν το μαύρο υγρό που υπάρχει στο κεφάλι..Όσο για τα υπόλοιπα ήταν όλα τουριστικά χωρίς καμία γεύση..Ο σερβιτόρος αδιαφόρησε που δε πειραξαμε τις γαρίδες και τελικά τα δώσαμε σε ένα γατάκι που υπήρχε

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, inaval
Ο/η Meander03447464365, Ιδιοκτήτης του Konaki Greek Taverna, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ φίλε μάλλον πρέπει να έφαγες σε κάποιο άλλο εστιατόριο και όχι σε εμάς ..
Εμείς δεν έχουμε ούτε γαρίδες ούτε γατάκια στο μαγαζί μας ...

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, πολύ ωραίες παραδοσιακές γεύσεις! Νομίζω το καλύτερο στην περιοχή. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Angie D
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπάρχει περίπτωση να περάσουμε από την περιοχή κ να μην πάμε να φάμε εκεί. Τα φαγητά είναι πεντανόστιμα. Ψαρονεφρι Αλά κρεμ, σοφρίτο, παστιτσάδα, όλα υπέροχα! Το συνιστώ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Compass726118

Konaki Greek Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σιδάρι, Κέρκυρα
Σιδάρι, Κέρκυρα

Konaki Greek Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!