Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2022

Αγαπημένο ξενοδοχείο!
Φοβερές εγκαταστάσεις, πανέμορφα διαμορφωμένο με απίστευτη θέα. Πάντα καθαρό και προσεγμένο.
Η εξυπηρέτηση των κοριτσιών στην ρεσεψιόν είναι μοναδική. Πάντα πρόθυμες και χαμογελαστές!
Το φαγητό άψογο με πολλές επιλογές, για όλα τα γούστα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, Agathi_Rompola
Ο/η Alexandros Mavridis, Γενικός Διευθυντής του Zafiris Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Φεβρουαρίου 2023

Αγαπητή Αγαθη,

Χαίρομαι που απολαύσατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο! Είναι υπέροχο να ακούμε ότι οι εγκαταστάσεις και η θέα ήταν εντυπωσιακές και πάντα προσεγμένες. Είναι εξίσου ευχάριστο να διαβάζουμε ότι η εξυπηρέτηση από το προσωπικό της ρεσεψιόν ήταν μοναδική και άμεση. Επίσης, χαίρομαι που το φαγητό ήταν άψογο και είχε πολλές επιλογές για όλα τα γούστα. Ελπίζω να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον!

Με εκτίμηση
Γενικός Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2022

Εξαιρετική τοποθεσία του ξενοδοχείου ! Άκρως ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό πάντα στην διάθεση μας ! Όλα τα γεύματα ήταν γευστικότατα! Άψογη υποδοχή κατά την άφιξη από την reception! Καθαριότητα 100% Θα το επέλεγα σίγουρα ξανά !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, Dora_pi14

Αγαπητή Δώρα,

Ευχαριστούμε για την κριτική σας! Χαιρόμαστε που απολαύσατε τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο και εκτιμούμε τα θετικά σας σχόλια για την τοποθεσία, το προσωπικό, το φαγητό και την καθαριότητα. Είμαστε πάντα εδώ για να εξυπηρετήσουμε τους πελάτες μας και είμαστε ευτυχείς που μπορέσαμε να κάνουμε τη διαμονή σας ευχάριστη. Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον!

Με εκτίμηση
Γενικός Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο, ειδικότερα τα δωμάτια μπροστά στις ατομικές πισίνες... Εξαιρετικό φαγητό, με πολλές επιλογές σε όλα τα γεύματα του. Δεν μπορώ να μην αναφερθώ στον σεφ του ξενοδοχείου, τον κύριο Κώστα Σιωλο, ο οποιος είναι τρομερα εξυπηρετικός και ευγενικός. Προσφέρθηκε και μαγείρεψε ειδικό φαγητό για τα βρέφη μας. Ευχαριστούμε κ. Κώστα!!!

1  Ευχαριστούμε, panosl521
Ο/η Alexandros Mavridis, Γενικός Διευθυντής του Zafiris Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ κύριε Παναγιώτη,

Σας ευχαριστούμε από τα βάθη της καρδιάς μας για αυτή την πολύτιμη και ευγενική σας κριτική σχετικά με τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Έχει δέουσα σημασία για εμάς το γεγονός ότι τα swim-up δωμάτια, η ποιότητα του φαγητού, ο επαγγελματισμός του σεφ και όλη η συλλογική προσπάθεια, ανταποκρίθηκαν στο έπακρο στις προσδοκίες σας.
Να είστε βέβαιος ότι θα μεταφέρω τα θετικά σας σχόλιά σε όλη την ομάδα μας για να συνεχίσουν το σπουδαίο έργο και σίγουρα θα γίνουν το ισχυρότερο κίνητρό τους έτσι ώστε να συνεχίσουν να προσφέρουν το αβίαστο χαμόγελο και την ευγένεια τους.
Θα χαρούμε να σας ξανά φιλοξενήσουμε κάποια στιγμή στο μέλλον εσάς και την οικογένεια σας.

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2021

Φανταστική τοποθεσία άλλο να την βλέπεις και άλλο να την περιγράφεις ... άψογο το προσωπικό, πάρα πολύ καλό φαγητό και snacs .... πισίνες, πάρκινκ, γυμναστήριο, spa, κλπ. καθαριότητα .... το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!!
Απλά τέλειο!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ευρύχωρα δωμάτια με θέα και ησυχία.
1  Ευχαριστούμε, vasileiosm820
Ο/η Alexandros Mavridis, Γενικός Διευθυντής του Zafiris Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ κύριε Βασίλη,

Έχει δέουσα σημασία για εμάς το γεγονός ότι η τοποθεσία του ξενοδοχείου μας, ο επαγγελματισμός του προσωπικού, το φαγητό στο εστιατόριο και οι εγκαταστάσεις. ανταποκρίθηκαν στο έπακρο στις προσδοκίες σας.

Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2021

Το κανάλι του έρωτα ακριβώς στα πόδια σου, άψογη εξυπηρέτηση, φιλικό περιβάλλον, καθαριότητα. Το μπαρ, το εστιατόριο, η πισίνα, οι φανταστικές μεζονέτες και όχι μόνο, σε συνδυασμό με τα παραπάνω, σου παρέχουν όλα όσα ζητάς για μια υπέροχη διαμονή.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλα τα δωμάτια έχουν θέα προς την πισίνα και την θάλασσα και δεν έχουν φασαρία.
1  Ευχαριστούμε, A8367JPmariaa

Αγαπητή κυρία Μαρία,

Έχει δέουσα σημασία για εμάς το γεγονός ότι οι υπηρεσίες μας ανταποκρίθηκαν στο έπακρο στις προσδοκίες σας και θα θέλαμε να σας εκφράσουμε την ειλικρινή ευγνωμοσύνη μας που μοιραστήκατε την εμπειρία σας online.
Να είστε βέβαιη ότι θα μεταφέρω τα θετικά σας σχόλιά σε όλη την ομάδα μας για να συνεχίσουν το σπουδαίο έργο και σίγουρα θα γίνουν το ισχυρότερο κίνητρό τους έτσι ώστε να συνεχίσουν να προσφέρουν το αβίαστο χαμόγελο και την ευγένεια τους.

Θα χαρούμε να σας ξανά φιλοξενήσουμε κάποια στιγμή στο μέλλον.