“Ένα απο καλύτερα εστιατόρια !!! Σε πολυ λογικές τιμες”
Κριτική για: Trilogia Restaurant

Trilogia Restaurant
Καλό για: Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα, Μεγάλες παρέες, Οικογένειες με παιδιά, Επαγγελματικές συναντήσεις, Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2019

Πολυ ευχάριστη έκπληξη σχετικά με την ποιότητα του φαγητού, φοβερά πιάτα, σαλάτες και τα γλυκά δεν παίζονται. Ελληνική πειραγμενη κουζίνα , με πρώτης ποιότητας υλικά φτιαγμένα απο τον σεφ σε μια έκρηξη γεύσεων. Πήγα δυο φορες και δοκίμασα διαφορετικά πιάτα. Γλυκό ανεπιφύλακτα προτείνω γάλακτομπουρεκο και Παύλοβα.
Περα απο το άριστο φαγητο, το σέρβις πολυ καλο, πολυ φιλικοί, με ευγένεια και αμεσότητα, σου δημιουργεί μια οικειότητα χωρίς να ξεπερνιούνται τα όρια. Ο χώρος πολυ καλός και με ένα απο τα ωραιότερα ηλιοβασιλέματα. Η μάνατζερ πολυ φιλική και παντα ενδιαφέρεται για την εξυπηρέτηση των πελατών. Φεύγοντας σου μένει η πολυ ζέστη φιλοξενία με την απίστευτη γεύση των φαγητών. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, neptuno100

Η κριτική γράφτηκε 16 Μαρτίου 2019

Μεγάλη ποικιλία πιάτων για όλα τα βαλάντια, ωραία ατμόσφαιρα και πολύ καλό service. Πλούσια σχετικά κάβα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Κ
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαΐου 2018

Το εστιατόριο Τριλογία το ανακαλύψαμε στη βόλτα μας στην Κασσιόπη, και δεν το μετανιωσαμε. Ολα ήταν πολυ γευστικά και φρέσκα. Οι τιμές ήταν ανάλογα τα πιατα. Ειχε και πιο ακριβά, αλλά ποιοτικά άξιζε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
2  Ευχαριστούμε, Alex A
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαΐου 2017

Τέλειο φαγητό απίστευτες γεύσεις και πολύ καλή εξυπηρέτηση!! Έχουν όλοι ένα γλυκό χαμόγελο.. Συγχαρητήρια!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, FeniaKarantza
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2013

Το φαγητο καλο αλλα ακριβο. Δωσαμε για μια σαλατα , δυο κυριως πιατα (οχι σπεσιαλιτε) και για ενα εμφιαλωμενο νερο 65 Ευρω. Μας χρεωσε το νερο 4.5 Ευρω γιατι ηταν ιταλικο. Στην Ελλαδα μας εφερε ιταλικο νερο. Το λαθος μας ηταν που δεν προσεξαμε για να το δωσουμε πισω. Πριν προλαβουμε καλα καλα να τελειωσουμε το φαγητο μας, μας πηρε τα πιατα γιατι η ωρα ηταν 23.30. Το σερβις θα επρεπε να ηταν καλυτερο , αν ηθελαν να κλεισουν ας μην μας σερβιραν δεν ηταν αναγκη να μας παρουν τα πιατα με την μπουκια στο στομα
Στη διπλα παρεα που ηταν ξενοι με το λογαριασμο τους εφερε λικερακι, εμας τιποτα. Για μενα ας κατσει τοτε να περιμενει τους ξενους αφου φερεται ετσι στους Ελληνες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2013
    • Ατμόσφαιρα
6  Ευχαριστούμε, katerina p

Trilogia Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα
Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Κάτω Κορακιάνα, Κέρκυρα

Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά

Trilogia Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!