“Για burger πολύ καλο”
Κριτική για: The Square Steak & Burger Bar

The Square Steak & Burger Bar
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με την παρέα και επισκεφτήκαμε το μαγαζί χωρίς ιδιαίτερο προγραμματισμό. Εχει αρκετά καλη κουζίνα και ιδιαίτερες επιλογές.
Θα μπορούσε βέβαια να εξελίξει λίγο τις επιλογές του μενού του.
Σε γενικές γραμμες είμασταν ευχαριστημένοι και με την εξυπηρέτηση και με το φαγητό.

Ευχαριστούμε, greekpetr

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχω γυρίσει σε πολλά steak house στην Ελλάδα και στην Αμερική δε περίμενα με τίποτα ότι στη Κέρκυρα το The Square θα άγγιζε την τελειότητα! Τα burgers και τα steaks του, είναι ότι νοστιμότερο έχω φάει ποτέ μου. Μου έκανε εντύπωση ότι ο Σεφ του μαγαζιού ήρθε στο τραπέζι μας και μας εξήγησε τα πάντα όσον αφορά τα κρέατα και τα ψησηματα, φαινόταν ότι ο άνθρωπος έχει γνώσεις για αυτό που κάνει, γι'αυτό και το μαγαζί ήταν ασφυκτικά γεμάτο. Σας συνιστώ ανεπιφύλακτα ότι πρέπει να το επισκεφτείτε εάν ποτέ σας έρθετε στη Κέρκυρα..!!

Ευχαριστούμε, Vasilis S
Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν πολύ καλό κ ικανοποιητική ποσότητα. Η δε σαλάτα όμως ήταν πολύ ακριβή για τη γεύση που προσέφεραν. Το προσωπικό ευγενικό κ εξυπηρετικό , η τοποθεσία οικογενειακη, μακριά από το πολύβουο κέντρο.

Ευχαριστούμε, Ελένη Κ
Η κριτική γράφτηκε 22 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά υπέροχο μέρος και ωραία ατμόσφαιρα!! Το φαγητό από τα καλύτερα Berger που έχω φάει! Το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Xeniakou
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό.... ωραια τοποθεσία και ατμόσφαιρα...πολυ φιλικό περιβάλλον!!Το σέρβις ήταν εξαιρετικό!!! ( Άκης )

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Panos P

The Square Steak & Burger Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κασσιόπη, Κέρκυρα

The Square Steak & Burger Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!