“Εξαιρετικό φαγητό και προσωπικο”
Κριτική για: Thraka Grill House

Thraka Grill House
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε παρά πολυ ευχαριστημένοι από την επίσκεψη μας στο συγκεκριμένο μαγαζί. Τα φαγητά ήταν περιποιημένα και πεντανόστιμα! Το προσωπικό απόλυτα εξυπηρετικο και ευγενικό! Χίλια μπράβο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, ΒΑΛΙΑ Μ

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2019

Άριστη σχέση ποιότητας- ποσότητας και τιμής! Προσωπικό με πολύ κέφι και φαίνεται πως αγαπάνε αυτό που κάνουν! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Αν πάτε, τα φιλιά μου στον Κάρλος!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Yiannis_V137
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε τις γεύσεις του για ένα γρήγορο γεύμα. Καλή ποιότητα και καλές τιμές. Σχετικά γρήγορο σέρβις. Αξίζει να το δοκιμάσει κανείς!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, VasilikiEM2018
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αριστη σχεση ποιοτητας- ποσοτητας και τιμης! Προσωπικο με πολυ κεφι και φαινεται πως αγαπανε αυτο που κανουν! Το συνιστω ανεπιφυλακτα! Αν πατε, τα φιλια μου στον Καρλος!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, yiannis_vour
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μια εβδομαδα διακοπες στην Κερκυρα!! :) Ειχα την ευκαιρια να βρεθω στη Κασσιωπη και να φαω σε μια από τις καλύτερες για εμένα ψησταριές!!!! Μου πρότειναν να δοκιμάσω την Πανσέτα σουβλας και το Κοντοσούβλι, τα οποία ήταν απο τις πιο ωραίες γεύσεις που εχω φάει. Όλα χειροποιήτα όπως το πεντανόστιμο τζατζίκι. Οικογενειακή ατμόσφαιρα, χαλαρή και φιλική. Η Θράκα είναι άλλος ένας λόγος να ξανά επισκεφτώ την Κασσιώπη!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Φωτεινη Γ

Thraka Grill House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά

Κασσιόπη, Κέρκυρα

Thraka Grill House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!