Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 25/04/21
Priceline181 $
Travelocity206 $
getaroom.com231 $
Η κριτική έγινε: 11 Ιανουαρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Παρα Πολύ καλό κοντά στην αγορά καλή παραλία και πισίνα το πρωινό έτσι κ έτσι σε γενικές γραμμές θα ξαναπηγαινα. ...περάσαμε πολύ ωραία ωραίος προορισμός. ...ωραίο το ξενοδοχείο με τέλεια διακόσμηση καθώς και καθαρό. ...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2015
2  Ευχαριστούμε, TINA655
Ο/η Muang Samui S, The Management του Muang Samui Spa Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιανουαρίου 2016

Dear TINA655,

Θερμότερους χαιρετισμούς από Muang Samui Ομίλου, Ταϊλάνδης παράδοση και ζεστή φιλοξενία!

Θα ήθελα να εκφράσω τα θερμά μου ευγνωμοσύνη μας για την επιλογή Muang Samui Spa Resort στην παραλία Chaweng ως κατάλυμα της επιλογής για την πρόσφατη απόδραση διακοπές σας και για τη λήψη πολύτιμο χρόνο σας μοιράζονται ένα τέτοιο φανταστικό κριτική.

Είμαστε σίγουρα ευχάριστη θέση να ακούσουμε τις διακοπές σας μαζί μας ήταν μια αξέχαστη εμπειρία και θα απολαμβάνουν τις υπηρεσίες και τις διευκολύνσεις που παρέχονται.

Είμαστε τώρα ανυπομονούμε για την πιθανή ευκαιρία να σας καλωσορίσω και πάλι στο μέλλον το ημερολόγιο των διακοπών σας.

Θα πρέπει να υπάρξει περαιτέρω βοήθεια μπορούμε να της υπηρεσίας, παρακαλώ μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας με την ησυχία σας.

Με θερμούς χαιρετισμούς,

Η διαχείρηση
Muang Samui Ομάδα

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2015

πολύ καθαρό!! ευγενέστατο προσωπικό!!! μοναδική εμπειρία.. οι παροχές του δωματίου η άψογη συμπεριφορά του προσωπικού το κάνει ακόμα πιο τέλειο. Σίγουρα θα το επέλεγα ξανά... είναι σαν ένας μικρός παράδεισος..

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, skevi c
Ο/η Muang Samui S, The Management του Muang Samui Spa Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2015

Αγαπητέ Σκεύη γ,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσω ειλικρινά για την επιλογή Muang Samui Spa Resort στην παραλία Chaweng ως κατάλυμα της επιλογής για την πρόσφατη απόδραση διακοπές σας και για τη λήψη πολύτιμο χρόνο σας αφήνοντας μας μια τέτοια φανταστική κριτική.

Είμαστε σίγουρα ευχάριστη θέση να ακούσω την εμπειρία σας με τη διαμονή μας ήταν αξέχαστη και θα απολαύσετε τις υπηρεσίες και τις διευκολύνσεις που παρέχονται.

Είμαστε τώρα ανυπομονούμε για την πιθανή ευκαιρία να σας καλωσορίσω να μείνετε μαζί μας και πάλι για το μέλλον ημερολόγιο των διακοπών σας.

Εάν υπάρχει οποιαδήποτε βοήθεια μπορούμε να είμαστε από την υπηρεσία, παρακαλώ μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο πιο βολικό χρόνο σας.

Με θερμούς χαιρετισμούς,

Η διοίκηση
Muang Samui Ομάδα

Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2013

Πήγαμε εκεί για γαμήλιο ταξίδι και πραγματικά ήταν μοναδική εμπειρία... Όχι μόνο για τις παροχές του δωματίου και του ξενοδοχείου αλλά και η όλη συμπεριφορά του προσωπικού μας έκανε να θέλουμε να μείνουμε κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο!!!! Έχουμε υποσχεθεί στον εαυτό μας ότι θα ξαναπάμε το συντομότερο δυνατό!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
Ευχαριστούμε, Lia L
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2013

το ξενοδοχειο ειναι απο τα καλυτερα που εχω μεινει και εσωτερικα και εξωτερικα....σαν ενας μικρος παραδεισος....η πισινα καθαρη(συνηθως δε μπαινω σε αυτες)..το δωματιο τελειο με πολυ φαντασια φτιαγμενο και καθαρο...και η παραλια του αρκετα καλη...σιγουρα θα ξαναεμενα εκει...ηταν σαν απο παραμυθι φτιαγμενο το ολο στυλ του ξενοδοχειου...περασαμε φανταστικα α α α ....

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2012
Ευχαριστούμε, TINA655
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ο/η Muang Samui S, Group Operation Manager του Muang Samui Spa Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Δεκεμβρίου 2019
Μετάφραση Google