“Απολαυστικό παγωτό”
Κριτική για: Dali Ice Cream Boutique

Dali Ice Cream Boutique
Περιγραφή: Το Dali ice cream boutique βρίσκεται στην περιοχή της Πλάκας απέναντι από το ιστορικό νησί Σπιναλόγκα και μόλις 4 χιλιόμετρα από το λιμάνι της Ελουντας. είναι ανοικτά από τις 09,00 το πρωί ως αργά το βράδυ. Το πάθος μας για αυθεντικό παγωτό μας έφερε σε συνεργασία με τη βραβευμένη εταιρία KAYAK. Στο Dali ice cream boutique θα βρείτε 32 πρωτότυπες γεύσεις παγωτού kayak ,όπως μαύρο παγωτό,μέντα με choco chips,salted caramel,ινδοκαρυδο και πολλές άλλες! Επίσης μπορείτε να απολαύσετε εξαιρετικές bubble waffle,υπέροχες βάφλες και κρέπες που μπορείτε να συνδυάσετε με όποια από τις γεύσεις παγωτού kayak προτιμάτε οπωσς και μεγάλη ποικιλία από milk shakes.Mπορειτε επίσης να δοκιμάσετε και τα υπέροχα churros μας με οποία σοκολάτα επιθυμείτε!Μεγάλη ποικιλία ζαχαρωτών και γλειφιτζουριων σίγουρα θα ενθουσιάσει μικρούς και μεγάλους! Τελος μπορείτε να απολαύσετε ένα υπέροχο χαρμάνι καφέ εσπρέσο από την βραβευμένη πρόσφατα εταιρία SAMBA που επιλέξαμε για εσάς.
Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2020

Επισκέφτηκα το κατάστημα για να δοκιμάσω το παγωτό του,επέλεξα μαύρο παγωτό γιατί ήταν ιδιαίτερη πρόταση και μου πρότειναν να το δοκιμάσω μαζί με Μπουένος,φοβερός συνδιασμός,λίγο ακριβό ήταν αλλά σίγουρα αξίζει!

1  Ευχαριστούμε, Meander523682

Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2020

Έφαγα βάφλα με παγωτό βανίλια και ήταν απίστευτη, επίσης ο φρεντο που παράγγειλα ήταν αρκετά ποιοτικός, γενικότερα είναι ένα ωραίο και καθαρό μαγαζί!

1  Ευχαριστούμε, Dimitris_8765
Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2020

Πολύ ποιοτικό το παγωτό με πολλές επιλογές. Ο καφές ηταν επίσης πολυ καλος. Έμεινα αρκετά ευχαριστημένος και απο την εξυπηρέτηση.

1  Ευχαριστούμε, W8056VX_
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2020

Επισκέφτηκα το κατάστημα και δοκίμασα παγωτό από τη μεγάλη ποικιλία γεύσεων που υπάρχουν,πολύ καλό παγωτό και ευγενικό το προσωπικό,το προτείνω

Ευχαριστούμε, Τατιάνα Τ
Η κριτική γράφτηκε 1 Νοεμβρίου 2020

Το μαγαζί προσφέρει μεγάλη ποικιλία γεύσεων με εξαιρετικές γεύσεις και πολύ καλή εξυπηρέτηση σε προσιτές τιμές

1  Ευχαριστούμε, V6690QX_

Dali Ice Cream Boutique: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πλάκα, Ελούντα
Πλάκα, Ελούντα

Dali Ice Cream Boutique: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα