Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 18/08/22
Hotels.com82 $
Priceline81 $
Travelocity82 $
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε ένα βράδυ οικογενειακώς λόγω αποφοίτησης, τα δωμάτια καθαρά και περιποιημένα! Το προσωπικό εξαιρετικό, μόνο το πρωινό μεγάλο μείον (μπαγιάτικο ψωμί - ξεραμένο μέλι) και φτωχό!
Το καλοκαιρί θα είναι ιδανικό αφού βρίσκεται μπροστά στην θάλασσα, λεχει πισίνα και διάφορα μαγαζιά για φαγητό!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Evaggelia P
Ο/η Anemabythesea, Manager του Anema by the Sea Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουνίου 2016

Ευχαριστούμε για την επικοινωνία και που επιλέξατε το συγκρότημα ΑΝΕΜΑ για τη διαμονή σας. Η παρατήρησή σας σημειώθηκε. Ευχόμαστε καλό καλοκαίρι!

Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2016

Το επισκεύτηκα για ένα βράδυ. Συνδιάζει τόσο το μπάνιο σε θαλασσα όσο και στην πισίνα του ξενοδοχείου. Το μονο μείον που βρήκα ήταν το τρίξιμο των κρεβατιών σε ενοχλητικό σημείο. Το πρωινό σερβιρεται μετά τις 8:00 π.μ. πράγμα που δυσκόλεψε την λήψη του απο μενα μιας και 07:00 επρεπε να ξεκινάω να εργάζομαι...........

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, christos m
Ο/η Anemabythesea, Manager του Anema by the Sea Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουνίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο ΑΝΕΜΑ για τη διαμονή σας. Οι παρατηρήσεις σημειώθηκαν.

Η κριτική έγινε: 14 Ιουνίου 2016

Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο με ωραία δωμάτια, φιλικό προσωπικό και πολύ χαμηλές τιμές. Αυτό που μου άρεσε πολύ ήταν η εξυπηρέτηση του προσωπικού, η θέα στη θάλασσα και το εστιατόριο του ξενοδοχείου, τα Μελτέμια.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, georgepA3270BD
Ο/η Anemabythesea, Manager του Anema by the Sea Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουνίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Είμαστε πάντα στη διάθεσή σας και σας στέλνουμε πολλές ευχές για ένα υπέροχο καλοκαίρι.

Η κριτική έγινε: 23 Μαΐου 2015

Ταξίδεψα στη Σάμο πρόσφατα και έμεινα στο ξενοδοχείο ΑΝΕΜΑ στο Καρλόβασι.
Μπορώ να πω ότι έμεινα πλήρως ικανοποιημένος σε όλα τα θέματα κατά την διαμονή μου.
Το ξενοδοχείο είναι πεντακάθαρο, οι ιδιοκτήτες φιλικότατοι και εξυπηρετικοί, το πρωινό πολύ καλό και η πισίνα υπέροχη. Επίσης η θάλασσα είναι πολύ κοντά και εύκολα προσβάσιμη.
Προτείνεται!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, Alexandros M
Ο/η Anemabythesea, Guest Relations Manager του Anema by the Sea Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Αυγούστου 2015

Προσπαθούμε ο κάθε επισκέπτης μας να γνωρίσει τις ομορφιές του νησιού μας μέσα από τη φιλοξενία που του αξίζει και εισπράττουμε ιδιαίτερη χαρά όταν το καταφέρνουμε αυτό.
Ευχαριστούμε πολύ που μοιραστήκατε την εμπειρία σας. Να είστε πάντα καλά.

Η κριτική έγινε: 22 Απριλίου 2015

Το ξενοδοχείο είναι δίπλα σε ένα πολυσύχναστο δρόμο, αλλά έχει ΠΟΛΛΗ ησυχία!
Δεν έχει εστιατόριο, αλλά έχει εξυπηρετείται από μια φανταστική παραθαλάσσια ταβέρνα.
Διαθέτει μια ωραιότατη πισίνα με γεφυράκι στη μέση, σαν πασαρέλα μόδας.
Είναι κοντά στην παραλία ΠΟΤΑΜΙ, από τις καλύτερες της Σάμου.
Είναι κοντά στην πιο αρχαία εκκλησία της Σάμου, τη Μεταμόρφωση.
Έχει γήπεδο τένις, καθιστικό κάτω από πέργκολα και μπαρ δίπλα στην πισίνα, κοινόχρηστο πλυντήριο ρούχων, και πολύ χώρο για parking.
Και πολύ χαμηλές τιμές.
Τι άλλο να ζητήσει κανείς για τις διακοπές του καλοκαιριού;

Συμβουλή για το δωμάτιο: όλα τα δωμάτια είναι όμορφα, και όλα βλέπουν θάλασσα.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
1  Ευχαριστούμε, Apostolos A
Ο/η Anemabythesea, Owner του Anema by the Sea Guesthouse, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Μαΐου 2015

Είναι μεγάλη η χαρά μας να περνάτε καλά και τιμή μας που επιστρέφετε στο ΑΝΕΜΑ by the sea Guesthouse για περισσότερες εμπειρίες και αναμνήσεις. Ευχαριστούμε πολύ.