Μουσείο Ούζου «Ο Κόσμος του Ούζου» της Ποτοποιίας Πλωμαρίου Ισίδωρος Αρβανίτης
Ανοικτά σήμερα: Κλειστό
Αποθήκευση
Αν πατε στο Πλωμαρι πρεπει να το επισκεφθειτε

Εξαιρετική εμπειρία παρ΄όλο που ήταν ψηφιακή κατά μεγάλο μέρος λόγω του κορωνοιου Επιτέλους έγινε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2021
_F5625OS
Μοναδική Εμπειρία !

Εαν βρεθείτε στο Πλωμάρι να πατε οποιοσδήποτε στο μουσειο ουζου του Ισίδωρου Αρβανίτη! Υπέροχη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2021
Anax4B
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2021

Επιτέλους έγινε κατανοητό πως φτιάχνετε το ούζο
Η γευσιγνωσία ήταν πολύ προσεγμένη
Παρόμοια εμπειρία είχα σε αποστακτήριο στην Σκωτία και μπορώ να πω ότι το ίδιο συναρπαστική εμπειρία είναι και στο Πλωμάρι

Ευχαριστούμε, _F5625OS
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη εμπειρία ξενάγησης,με δοκιμή γευσιγνωσίας.
Ένα υπέροχο ταξίδι στην ιστορία του τόπου κσι του ουζου, ΕΥΓΕ!

Ευχαριστούμε, Anax4B
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021

Καλοσυνάτες οι κυρίες που μας υποδέχτηκαν και μας ξενάγησαν . Πολύ φιλόξενοι άνθρωποι. Τέλεια ενημέρωση . Καλοφτιαγμένο βίντεο . Άριστη δοκιμή γεύσης . Κάτι που δεν πρέπει να χάσετε !

Ευχαριστούμε, ΕΛΕΝΗ Μ
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2021

Ευχάριστοι, φιλοξενικοι και πολύ ευγενικοί οι εκπρόσωποι. Έλυσαν όλες τις απορίες μας και μας πρόσφεραν μια πολύ ευχάριστη εμπειρία.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 591apostoliav
Η κριτική έγινε: 15 Ιουνίου 2021

Φοβερή εξυπηρέτηση και ενημέρωση σε κάθε απορία μας από την κοπέλα στην υποδοχή την Μένια. Περάσαμε πολύ όμορφα. Ευχαριστούμε πολύ...

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, C8634MZ_